Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen David Dvořák; Tomáš Kruták; Libor Vacek: Zákon o koncesních smlouvách a koncesním řízení

Učebnice/Odborná literatura

David Dvořák; Tomáš Kruták; Libor Vacek: Zákon o koncesních smlouvách a koncesním řízení

Hodnocení: 2x
  • 3.5

Publikace: Zákon o koncesních smlouvách a koncesní řízení - komentář - Dvořák David;Kruták Tomáš. Právní úprava koncesního řízení a koncesních smluv v koncesním zákone je součástí nového právního rámce pro veřejné investice platného od 1. 7. 2006. Tato úprava představuje právní základ pro realizaci projektu v rámci ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? David Dvořák; Tomáš Kruták; Libor Vacek: Zákon o koncesních smlouvách a koncesním řízení koupíte i tady

Specifikace David Dvořák; Tomáš Kruták; Libor Vacek: Zákon o koncesních smlouvách a koncesním řízení

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 260 Kč

Právní úprava koncesního řízení a koncesních smluv v koncesním zákoně je součástí nového právního rámce pro veřejné investice platného od 1. 7. 26. ... a dál?

Produkt David Dvořák; Tomáš Kruták; Libor Vacek: Zákon o koncesních smlouvách a koncesním řízení

David Dvořák; Tomáš Kruták; Libor Vacek: Zákon o koncesních smlouvách a koncesním řízení - parametry

Název produktu: David Dvořák; Tomáš Kruták; Libor Vacek: Zákon o koncesních smlouvách a koncesním řízení
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 260 Kč
Maximální cena: 344 Kč
Ušetríte až: 84 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Zákon o koncesních smlouvách a koncesní řízení - komentář - Dvořák David;Kruták Tomáš. Právní úprava koncesního řízení a koncesních smluv v koncesním zákone je součástí nového právního rámce pro veřejné investice platného od 1. 7. 2006. Tato úprava představuje právní základ pro realizaci projektu v rámci tzv. partnerství veřejného a soukromého sektoru (v mezinárodní praxi označovaného jako public private partnership, neboli „PPP“). Koncesní zákon je velmi úzce provázán s novou úpravou veřejných zakázek. Z toho důvodu se komentář při výkladu koncesního zákona zaměřuje rovněž na související ustanovení nového zákona o veřejných zakázkách a zabývá se i interpretačními a aplikačními problémy, které vyplývají ze vztahu obou předpisů Publikace: Zákon o koncesních smlouvách a koncesní řízení - komentář - Dvořák David;Kruták Tomáš. Zákon o konces.smlouv. TZK57 - Beckovy texty zákonů s komentářem - CH BECK - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 3 David Dvořák; Tomáš Kruták; Libor VacekBeckovy texty zákonů s komentářemC.H.BECKKniha, čeština, 320 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.