MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen David Böhm, Ondřej Buddeus: Hlava v hlavě

Knihy pro děti a mládež

David Böhm, Ondřej Buddeus: Hlava v hlavě

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788086803241

Hlava v hlavě - Böhm David, Buddeus Ondřej. Hlava v hlavě Každý má svou hlavu. Jenže co to znamená? Je to jen ta kulatá věc od ucha k uchu? Kdepak, tím to zdaleka nekončí. Hlava je totiž úchvatná – informuje nás o tom, co je kde vidět, slyšet, jak něco voní nebo chutná. V hlavě se nachází ředitelství těla, protože ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Hlava v hlavě
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen David Böhm, Ondřej Buddeus: Hlava v hlavě

Čerstvá hodnocení David Böhm, Ondřej Buddeus: Hlava v hlavě

  • 5

Brec96, 27. listopadu 2015

Líbí! /se dětem :-D/ Rodiče, nenechte si vzít /televizí, hospodou, dospělými kamarády,.../ chvíle trávené s dětmi nad knihami. Jsou nenahraditelné. Pro vás a i pro ně.


Specifikace David Böhm, Ondřej Buddeus: Hlava v hlavě

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 469 Kč

Každý má svou hlavu. Jenže co to znamená? Je to jen ta kulatá věc od ucha k uchu? Kdepak, tím to zdaleka nekončí. Hlava je totiž úchvatná – informuje nás o tom, co je kde vidět, slyšet, jak něco voní nebo chutná. V hlavě se nachází ředitelství těla, protože mozek pamatuje na všechno: kdo jsem já, kdo jsi ty i jak se k sobě dostaneme, když chceme dát hlavy dohromady. ... a dál?

Produkt David Böhm, Ondřej Buddeus: Hlava v hlavě

David Böhm, Ondřej Buddeus: Hlava v hlavě - parametry

Název produktu: David Böhm, Ondřej Buddeus: Hlava v hlavě
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 469 Kč
Maximální cena: 469 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Hlava v hlavě - Böhm David, Buddeus Ondřej. Hlava v hlavě Každý má svou hlavu. Jenže co to znamená? Je to jen ta kulatá věc od ucha k uchu? Kdepak, tím to zdaleka nekončí. Hlava je totiž úchvatná – informuje nás o tom, co je kde vidět, slyšet, jak něco voní nebo chutná. V hlavě se nachází ředitelství těla, protože mozek pamatuje na všechno: kdo jsem já, kdo jsi ty i jak se k sobě dostaneme, když chceme dát hlavy dohromady. Zkrátka a dobře, hlava je nejdůležitější částí těla a čím víc se jí člověk zabývá, tím spíš zjišťuje, že by potřeboval alespoň malou encyklopedii, aby popsal všechno, co se nachází v ní a na ní i co s ní souvisí. Hlava v hlavě je nevšední a originální publikací, první českou hlavopedií, určenou především pro dětského čtenáře, jemuž má nápaditou a hravou vizuální formou pomoci pochopit základní skutečnosti týkající se hlavy, mozku a jeho fungování. Výsledkem je vizuálně nápaditá a poetická kniha, spojující humor, zábavu i poučení, v níž na všetečné dětské otázky odpovídají nejen neurolog, boxer či detektiv. edice Raketa / nakladatelství Labyrint / ISBN 978-80-86803-24-1 120 stran + 25 stran obrazových příloh, váz., barevný tisk, předpokládaná cena 495,- David Böhm (1982) Absolvent Akademie výtvarných umění v Praze. Trojnásobný finalista Ceny Jindřicha Chalupeckého. Společně se svou sestrou Terezií Böhmovou vydal v edici Raketa knihu Ticho Hrocha, která získala Zlatou stuhu za nejlepší výtvarný počin v soutěži Nejkrásnější knihy roku 2009. Ondřej Buddeus (1984) Na Filozofické fakultě UK vystudoval norštinu a překladatelství – němčinu. Překládá, píše a je šéfredaktorem časopisu Psí víno. V roce 2013 mu byla udělena Cena Jiřího Ortena za knížku rorýsy. Hlava v hlavě - Böhm David, Buddeus Ondřej od nakladatelství v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Recenze David Böhm, Ondřej Buddeus: Hlava v hlavě

Brec96, 27. listopadu 2015Líbí! /se dětem :-D/ Rodiče, nenechte si vzít /televizí, hospodou, dospělými kamarády,.../ chvíle trávené s dětmi nad knihami. Jsou nenahraditelné. Pro vás a i pro ně.
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro David Böhm, Ondřej Buddeus: Hlava v hlavě

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.