Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen David Allen: Aby vše klapalo - Jak hravě zvládat pracovní a životní výzvy

Knihy naučná literatura

David Allen: Aby vše klapalo - Jak hravě zvládat pracovní a životní výzvy

Hodnocení: 1x
  • 4

Aby vše klapalo - David Allen Jak hravě zvládat pracovní i životní výzvy. Novinka od Davida Allena, významného myslitele v oblasti time-managementu a osobní produktivity, suverénně navazuje na celosvětově úspěšný titul „Mít vše hotovo“ („Getting Things Done“). Kniha přináší rozvinutí a prohloubení původních myšlenek ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Jaké má kniha
Aby vše klapalo - Jak h..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? David Allen: Aby vše klapalo - Jak hravě zvládat pracovní a životní výzvy koupíte i tady

Specifikace David Allen: Aby vše klapalo - Jak hravě zvládat pracovní a životní výzvy

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 169 Kč

O knize Dozvíte se, že: Komu je určena: Obsah: Kniha má 296 stránek a je rozdělena na 20 kapitol. 1) Úvod: Od Mít vše hotovo k Aby vše klapalo 2) Fenomén GTD 3) Aby vše klapalo - postup 4) Základy sebeřízení 5) Získávání kontroly: Zaznamenávání 6) Získávání kontroly: Objasňování 7) Získávání kontroly: Organizování 8) Získávání kontroly: Reflexe 9) Získávání kontroly: Převést slova v činy 10) Jak získat kontrolu: Jak tyto principy použít v životě a v práci 11) Jak získat správnou perspektivu 12) Jak » ... a dál?

Produkt David Allen: Aby vše klapalo - Jak hravě zvládat pracovní a životní výzvy

David Allen: Aby vše klapalo - Jak hravě zvládat pracovní a životní výzvy - parametry

Název produktu: David Allen: Aby vše klapalo - Jak hravě zvládat pracovní a životní výzvy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 169 Kč
Maximální cena: 295 Kč
Ušetríte až: 126 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Aby vše klapalo - David Allen Jak hravě zvládat pracovní i životní výzvy. Novinka od Davida Allena, významného myslitele v oblasti time-managementu a osobní produktivity, suverénně navazuje na celosvětově úspěšný titul „Mít vše hotovo“ („Getting Things Done“). Kniha přináší rozvinutí a prohloubení původních myšlenek a řadu praktických příkladů, které Allen získal během své praxe kouče. Autor se nově věnuje i vyšší úrovni metody GTD – naplňování životních cílů a hledání perspektiv. Allenova metodika pomáhá v práci i životě milionům lidí na celém světě. I u nás si bestseller Mít vše hotovo během dvou let od českého vydání získal tisíce fanoušků a dočkal se několika dotisků. Dozvíte se: Vše o základních i rozšířených principech metody GTD krok za krokem Jaký jste typ v základní matici sebeřízení a jak se změnit v kapitána Jak získat kontrolu nad pracovní a životní realitou Jak udržovat přehled o všech svých závazcích pomocí papíru i moderních technologií Jak najít nejlepší osobní nástroje pro udržení kontroly Proč problémy ve firmě pramení obvykle z problémů v osobní organizaci Jak úžasné výsledky může přinést už jen změna základních návyků Jak využít odkládání k vlastnímu užitku Jak kaučovat sám sebe dlouhodobě a kdykoli je potřeba vrátit se do hry Jak zavést do života jednoduché triky přinášející převratné výsledky Jak dokončit neuzavřené záležitosti Jak vyhodnotit a zlepšit svůj osobní organizační systém Proč většina „systémů osobního plánování“ nefunguje O autorovi: David Allen patří k nejvýznamnějším osobnostem na poli produktivity práce. Je prezidentem firmy David Allen & Co, která nabízí stále populárnější semináře týkající se produktivity práce jak jednotlivcům, tak společnostem (např. Microsoft, Oracle, Sony, The World Bank a další). Je nazýván Henry Fordem digitálního věku. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Rozvoj osobnosti od Jan Melvil publishing naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! O knize Dozvíte se, že: Komu je určena: Obsah: Kniha má 296 stránek a je rozdělena na 20 kapitol. 1) Úvod: Od Mít vše hotovo k Aby vše klapalo

2) Fenomén GTD

3) Aby vše klapalo - postup

4) Základy sebeřízení

5) Získávání kontroly: Zaznamenávání

6) Získávání kontroly: Objasňování

7) Získávání kontroly: Organizování

8) Získávání kontroly: Reflexe

9) Získávání kontroly: Převést slova v činy

10) Jak získat kontrolu: Jak tyto principy použít v životě a v práci

11) Jak získat správnou perspektivu

12) Jak získat správnou perspektivu na rozjezdové dráze: Další kroky

13) Jak získat správnou perspektivu ve výšce deseti tisíc stop: Projekty

14) Jak získat správnou perspektivu ve výšce dvaceti tisíc stop: Oblasti zájmu a zodpovědnosti

15) Jak získat perspektivu ve výšce třiceti tisíc stop: Cíle a záměry

16) Jak získat správnou perspektivu ve výšce čtyřiceti tisíc stop: Vize

17) Jak získat správnou perspektivu ve výšce padesáti tisíc stop: Smysl a hodnoty

18) Jak získat správnou perspektivu: zpátky v Zuzanině zahrádce

19) Aby vše klapalo - i ve skutčném světě

20


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.