Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Daniela Tinková: Hřích, zločin, šílenství v čase odkouzlování světa

Knihy

Daniela Tinková: Hřích, zločin, šílenství v čase odkouzlování světa

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Hřích, zločin, šílenství v čase odkouzlování světa - Daniela Tinková. V období 18. století došlo v souvislosti s osvícenstvím, reformami a revolucemi k hlubokým změnám, jež urychlily sekularizaci celé společnosti. Ta se výrazně promítla do oblasti kriminální politiky a trestního práva. Kniha, stojící na pomezí mezi ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Daniela Tinková: Hřích, zločin, šílenství v čase odkouzlování světa koupíte i tady

Specifikace Daniela Tinková: Hřích, zločin, šílenství v čase odkouzlování světa

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 206 Kč

V období 18. století došlo v souvislosti s osvícenstvím, reformami a revolucemi k hlubokým změnám, jež urychlily sekularizaci celé společnosti. Ta se výrazně promítla do oblasti kriminální politiky a ... a dál?

Produkt Daniela Tinková: Hřích, zločin, šílenství v čase odkouzlování světa

Daniela Tinková: Hřích, zločin, šílenství v čase odkouzlování světa - parametry

Název produktu: Daniela Tinková: Hřích, zločin, šílenství v čase odkouzlování světa
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 206 Kč
Maximální cena: 298 Kč
Ušetríte až: 92 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Hřích, zločin, šílenství v čase odkouzlování světa - Daniela Tinková. V období 18. století došlo v souvislosti s osvícenstvím, reformami a revolucemi k hlubokým změnám, jež urychlily sekularizaci celé společnosti. Ta se výrazně promítla do oblasti kriminální politiky a trestního práva. Kniha, stojící na pomezí mezi dějinami idejí a kulturní antropologií, se podrobně zaobírá proměnou konceptu zločinu a jeho vztahem k hříchu, resp. k duševním poruchám a nemocem v 18. století a v prvních desetiletích století následujícího. Zvláštní pozornost je věnována proměně chápání či interpretace zločinů náboženských (zejména rouhačství a svatokrádež), mravnostních, sebevraždy a vraždy novorozeňat. Všechny uvedené problémy jsou analyzovány v několika kulturně i politicky odlišných prostředích: osvícensko-revoluční-napoleonské Francii a habsburské monarchii, s důrazem na české země a Toskánsko. Hřích, zločin, šílenství v čase odkouzlování světa - Daniela Tinková od nakladatelství Argo v kategorii Historie a military | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.