Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Daniel Rušar, Matúš Maťátko: Jaro kriplů

Próza - beletrie

Daniel Rušar, Matúš Maťátko: Jaro kriplů

Hodnocení: 1x
  • 4

Anotace: Název této knihy zrovna není politicky korektní... Tak snad lze alespoň doufat, že potýkání se skupiny postižených dětí samých se sebou na rehabilitačním pobytu dobře dopadne. I když nakladatel v anotaci hrozí, že půjde o život. Anotace nakladatele: Skupina tělesně postižených dětí rehabilitujících v lázních ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Daniel Rušar, Matúš Maťátko: Jaro kriplů koupíte i tady

Specifikace Daniel Rušar, Matúš Maťátko: Jaro kriplů

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 149 Kč

Skupina tělesně postižených dětí rehabilitujících v lázních odjíždí na zážitkový kurz: kromě zmrzačených těl mají děti i ztrápené duše, jsou rozhádaní, zaťatí vůči sami sobě i vůči svému okolí. Hlavní ... a dál?

Produkt Daniel Rušar, Matúš Maťátko: Jaro kriplů

Daniel Rušar, Matúš Maťátko: Jaro kriplů - parametry

Název produktu: Daniel Rušar, Matúš Maťátko: Jaro kriplů
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 149 Kč
Maximální cena: 197 Kč
Ušetríte až: 48 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anotace: Název této knihy zrovna není politicky korektní... Tak snad lze alespoň doufat, že potýkání se skupiny postižených dětí samých se sebou na rehabilitačním pobytu dobře dopadne. I když nakladatel v anotaci hrozí, že půjde o život. Anotace nakladatele: Skupina tělesně postižených dětí rehabilitujících v lázních odjíždí na zážitkový kurz: kromě zmrzačených těl mají děti i ztrápené duše, jsou rozhádaní, zaťatí vůči sami sobě i vůči svému okolí. Hlavním hrdinou je třináctiletý Skin s postiženou levou rukou stíhající sen o tenisové kariéře. Spolu s ostatními má absolvovat program, který nemůže dát dohromady jejich ztrápená těla, ale měl by uklidnit napjatou atmosféru, vylepšit vzájemné vztahy, posílit sebedůvěru. Ani u "normálních" dětí nebývá zážitkový kurz bez rizik, zde jsou však prožitky ještě o něco intenzivnější, bolest ještě o něco palčivější, nadávky ještě o něco neurvalejší, vztahy ještě o něco pokřivenější a cesta k sobě samým ještě o něco komplikovanější. Půjde o víc, než se zdá.

Půjde o život.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.