Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Daniel Pospíšil: Zákon o ochraně osobních údajů

Učebnice/Odborná literatura

Daniel Pospíšil: Zákon o ochraně osobních údajů

Hodnocení: 1x
  • 4

Komentář k zákonu o ochraně osobních údajů komplexně popisuje právní úpravu ochrany osobních údajů z hlediska českého i evropského práva.Autoři komentáře, pracovníci Úřadu pro ochranu osobních údajů, vycházejí ze svých profesních zkušeností. Zaměřují se vedle teoreticko-právních aspektů zejména na praktické otázky a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Daniel Pospíšil: Zákon o ochraně osobních údajů koupíte i tady

Specifikace Daniel Pospíšil: Zákon o ochraně osobních údajů

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 860 Kč

Komentář k zákonu o ochraně osobních údajů komplexně popisuje právní úpravu ochrany osobních údajů z hlediska českého i evropského práva. Autoři komentáře, pracovníci Úřadu pro ochranu osobních údajů ... a dál?

Produkt Daniel Pospíšil: Zákon o ochraně osobních údajů

Daniel Pospíšil: Zákon o ochraně osobních údajů - parametry

Název produktu: Daniel Pospíšil: Zákon o ochraně osobních údajů
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 860 Kč
Maximální cena: 1 210 Kč
Ušetríte až: 350 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Komentář k zákonu o ochraně osobních údajů komplexně popisuje právní úpravu ochrany osobních údajů z hlediska českého i evropského práva.Autoři komentáře, pracovníci Úřadu pro ochranu osobních údajů, vycházejí ze svých profesních zkušeností. Zaměřují se vedle teoreticko-právních aspektů zejména na praktické otázky a problematická místa současné právní úpravy.Problematika zpracování osobních údajů se dotýká široké odborné veřejnosti, zejména praxe soudců, advokátů, exekutorů, lékařů, zdravotnického personálu, soukromých bezpečnostních agentur, správců a zpracovatelů osobních údajů zejména z oblasti veřejné správy a obcí, a i podnikatelských subjektů. RECENZE: Přečtěte si recenzi, kterou napsal JUDr. Ján Matejka, Ph.D., zástupce ředitele Ústavu státu a práva AV ČR, v. v. i., Praha a byla uveřejněna v časopise Bulletin advokacie, číslo 11/2012, s. 53. kniha, Zákon o ochraně osobních údajů, Komentář, Beckova edice komentované zákony, Mgr.Vanda Foldová, JUDr.Alena Kučerová, JUDr.Ludmila Nováková, C.H.BECK


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.