Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Daniel Mizieliński, Aleksandra Mizielińska: Městečko Mamoko

Knihy

Daniel Mizieliński, Aleksandra Mizielińska: Městečko Mamoko

Hodnocení: 0x
  • 4

Za sedmero horami a sedmero lesy, v daleké zemi Akuku, leží městečko Mamoko. Poznejte jeho obyvatele a podívejte se, co se jim přihodilo. Přesvědčte se, koho sleduje detektiv Šimon nebo kam pospíchá Rafael Žirafa. Vypátrejte, co našel Hugo a co potkalo Oldu. A jestlipak víte, kdo ztratil jablka? Pomozte mu je najít! ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.00461
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Městečko Mamoko
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Daniel Mizieliński, Aleksandra Mizielińska: Městečko Mamoko koupíte i tady

Specifikace Daniel Mizieliński, Aleksandra Mizielińska: Městečko Mamoko

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 186 Kč

Kniha – autor Alexandra Mizielińska; Daniel Mizielińsky, 16 stran, česky, prostorové pohádky, leporela. Za sedmero horami a sedmero lesy, v daleké zemi Akuku, leží městečko Mamoko. Poznejte jeho obyvatele a podívejte se, co se jim přihodilo. Přesvědčte se, koho sleduje detektiv Šimon nebo kam pospíchá Rafael Žirafa. Vypátrejte, co našel Hugo a co potkalo Oldu. A jestlipak víte, kdo ztratil jablka? Pomozte mu je najít! Když si všechny obrázky dobře prohlédnete, objevíte mnoho dalších postaviček, příběhů a ukrytých » ... a dál?

Produkt Daniel Mizieliński, Aleksandra Mizielińska: Městečko Mamoko

Daniel Mizieliński, Aleksandra Mizielińska: Městečko Mamoko - parametry

Název produktu: Daniel Mizieliński, Aleksandra Mizielińska: Městečko Mamoko
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 186 Kč
Maximální cena: 249 Kč
Ušetríte až: 63 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Za sedmero horami a sedmero lesy, v daleké zemi Akuku, leží městečko Mamoko. Poznejte jeho obyvatele a podívejte se, co se jim přihodilo. Přesvědčte se, koho sleduje detektiv Šimon nebo kam pospíchá Rafael Žirafa. Vypátrejte, co našel Hugo a co potkalo Oldu. A jestlipak víte, kdo ztratil jablka? Pomozte mu je najít! Když si všechny obrázky dobře prohlédnete, objevíte mnoho dalších postaviček, příběhů a ukrytých předmětů. V městečku Mamoko na vás čeká spousta překvapení! Informace o knize leporelo 16 stran rozměry: 23.5 x 31.5 cm nakladatelství Albatros Skibiho knihovnička Ahoj, vítám tě do své nové knihovničky, do které jsem pro tebe vybral jen ty opravdu nejpovedenější knížky, které by ti určitě neměly uniknout. Ručím za ně svou medvědí tlapou. S každou z nich se můžeš stulit doma do křesílka a ponořit se do podivuhodných příběhů na jejích stránkách. Můžeš si vybrat tu, která tě okouzlí na první pohled. Anebo tu, která sice vypadá příliš tlustá nebo tenká nebo snad příliš obyčejná. Jedno ti

můžu slíbit – každá má své tajemství, které stojí za to objevit. Hezké čtení přeje medvídek Skibi


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.