Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Daniel Cole: Hadrový panák

Knihy

Daniel Cole: Hadrový panák

Hodnocení: 0x
  • 4

Detektiv William „Wolf“ Fawkes se vrací se do práce. Touží po případu. A má "kliku". Kolegyně Emily Baxterová jej přivolá na místo činu. K mrtvole, která se sešita z šesti kusů šesti různých těl – jako hadrový panák. Zatímco Fawkes pracuje na případu, jeho bývalá žena obdrží seznam šesti lidí, kteří budou zabiti. Poslední jméno na seznamu je sám Fawkes. Kdo si tak vynalézavě hraje s kusy lidských těl? Prozradí bestseller Hadrový panák, který napsal Daniel Cole. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.67

Jaké má kniha
Hadrový panák
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Daniel Cole: Hadrový panák koupíte i tady

Specifikace Daniel Cole: Hadrový panák

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 239 Kč

Hrůzná, ale úžasná! Detektivka roku je tady… O téhle knize nebudete moci přestat mluvit. Před čtyřmi roky vzal detektiv William „Wolf“ Fawkes spravedlnost do svých rukou – nedokázal ustát, že soud osvobodil podle něj jednoznačného pachatele. Wolfa postavili mimo službu a poslali do psychiatrické léčebny. Teď se vrací do práce a touží po velkém případu. A zdá se, že se ho dočkal: na místě činu, kam ho přivolala kolegyně Emily Baxterová, se najde mrtvola – sešitá z částí šesti těl jako hadrový panák. Stejně tak » ... a dál?

Produkt Daniel Cole: Hadrový panák

Daniel Cole: Hadrový panák - parametry

Název produktu: Daniel Cole: Hadrový panák
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 239 Kč
Maximální cena: 319 Kč
Ušetríte až: 80 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Hrůzná, ale úžasná! Detektivka roku je tady… O téhle knize nebudete moci přestat mluvit.. Před čtyřmi roky vzal detektiv William „Wolf“ Fawkes spravedlnost do svých rukou – nedokázal ustát, že soud osvobodil podle něj jednoznačného pachatele. Wolfa postavili mimo službu a poslali do psychiatrické léčebny. Teď se vrací do práce a touží po velkém případu. A zdá se, že se ho dočkal: na místě činu, kam ho přivolala kolegyně Emily Baxterová, se najde mrtvola – sešitá z částí šesti těl jako hadrový panák. Stejně tak pojmenují děsivý případ média a Fawkes je pověřen identifikací obětí. Vzápětí Wolfova bývalá žena, která pracuje jako reportérka, obdrží od anonyma fotky z dějiště zločinu a taky seznam šesti lidí a dat, kdy budou zabiti. Poslední jméno na seznamu je: Fawkes. A vrah už si chystá šicí potřeby… Hadrový panák (v originálu Ragdoll) se stal celosvětovým čtenářským hitem, přeloženým do více než třiceti jazyků. Daniel Cole Třiatřicetiletý Brit Daniel Cole se živil jako záchranář, později jako úředník Královské společnosti na ochranu zvířat před krutostí (RSPCA) a ještě nedávno pracoval pro Královský národní záchranný institut (RNLI), hnán vnitřní potřebou zachraňovat lidi – nebo možná výčitkami svědomí z toho, kolik postav muselo v jeho příbězích zemřít. Danielův debut, Hadrový panák (v originálu Ragdoll), byl přeložen do více než třiceti jazyků. Ve všech zemích, kde vyšel, atakoval první příčky žebříčku nejprodávanějších knih. Daniel žije v anglickém Bournemouthu a na jaro 2018 ohlásil vydání titulu The Sky is Falling, dalšího krimirománu s Wolfem, Baxterovou – a Hadrovým panákem.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.