Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Dana Tvrďochová, Stanislava Andršová: Čeština pro prvňáky 2

Učebnice/Odborná literatura

Dana Tvrďochová, Stanislava Andršová: Čeština pro prvňáky 2

Hodnocení: 1x
  • 4

Čeština pro prvňáky 2 - Pracovní sešit 2 - Tvrďochová Dana, Andršová Stanislava. Cílem aktivit je všestranný rozvoj dítěte. Dítě procvičováním získává nové znalosti a dovednosti nejen v oblasti českého jazyka, ale i matematiky či prvouky a vždy v souvislotech svého každodenního života. Průvodcem dětí jsou kamarádky ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Čeština pro prvňáky 2
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Dana Tvrďochová, Stanislava Andršová: Čeština pro prvňáky 2 koupíte i tady

Specifikace Dana Tvrďochová, Stanislava Andršová: Čeština pro prvňáky 2

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 40 Kč

Cílem aktivit je všestranný rozvoj dítěte. Dítě procvičováním získává nové znalosti a dovednosti nejen v oblasti českého jazyka, ale i matematiky či prvouky a vždy v souvislotech svého každodenního života. Průvodcem dětí jsou kamarádky Lota a Ola, které spolu tráví letní prázdniny plné výletů a zábavy a které spolu prožijí i dobrodružnou cestu za pokladem. Pracovní sešit tak vede dítě k uvědomění si důležitosti rodiny, nabízí ale také prostor pro sebehodnocení, poznávání a ochranu přírody i svého » ... a dál?

Produkt Dana Tvrďochová, Stanislava Andršová: Čeština pro prvňáky 2

Dana Tvrďochová, Stanislava Andršová: Čeština pro prvňáky 2 - parametry

Název produktu: Dana Tvrďochová, Stanislava Andršová: Čeština pro prvňáky 2
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 40 Kč
Maximální cena: 59 Kč
Ušetríte až: 19 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Čeština pro prvňáky 2 - Pracovní sešit 2 - Tvrďochová Dana, Andršová Stanislava. Cílem aktivit je všestranný rozvoj dítěte. Dítě procvičováním získává nové znalosti a dovednosti nejen v oblasti českého jazyka, ale i matematiky či prvouky a vždy v souvislotech svého každodenního života. Průvodcem dětí jsou kamarádky Lota a Ola, které spolu tráví letní prázdniny plné výletů a zábavy a které spolu prožijí i dobrodružnou cestu za pokladem. Pracovní sešit tak vede dítě k uvědomění si důležitosti rodiny, nabízí ale také prostor pro sebehodnocení, poznávání a ochranu přírody i svého okolí.Pracovní sešit je zaměřen na učivo 2. pololetí 1. třídy, a je tedy vhodný i pro opakování učiva na začátku 2. třídy. Cvičení jsou zaměřena na procvičování a upevňování znalosti písmen b, č, ř, ž, ch, h, f, g, ď, ť, ň, a slabik di/dí, ti/tí, ni/ní, dy/dý, ty/tý, ny/ný.Všechny aktivity vhodně podporují rozvoj dítěte v návaznosti na školní vzdělávání podle RVP ZV. Pracovní sešit je sestaven tak, aby s ním dítě mohlo pracovat samostatně. Rodič by měl motivovat, být oporou, povzbuzovat! Pracovní sešity pro Vaše děti připravili zkušení učitelé a učitelky s dlouholetetou praxí práce s prvňáky. Tento pracovní sešit je součástí řady 6 pracovních sešitů:Čeština pro prvňáky 1. dílČeština pro prvňáky 2. dílČteme s porozuměnímČtyři roční obdobíPočítáme do desetiPočítame do dvaceti Čeština pro prvňáky 2 - Pracovní sešit 2 - Tvrďochová Dana, Andršová Stanislava od nakladatelství Nakl. Svoboda v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.