Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Dana Trávníčková: Příběh Mexika, zemí Střední Ameriky a Karibiku

Knihy

Dana Trávníčková: Příběh Mexika, zemí Střední Ameriky a Karibiku

Hodnocení: 0x
  • 4

Příběh Mexika, zemí Střední Ameriky a Karibiku - Trávníčková Dana Od Mexika po karibské země leží nádherná kulturně a historicky provázaná část světa, která dodnes prožívá vzrušující příběh, v němž se osudy jednotlivých zemí prolínají a navzájem ovlivňují. Na území Mexika se zrodily fascinující vyspělé civilizace od ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Jaké má kniha
Příběh Mexika, zemí Stř..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Dana Trávníčková: Příběh Mexika, zemí Střední Ameriky a Karibiku koupíte i tady

Specifikace Dana Trávníčková: Příběh Mexika, zemí Střední Ameriky a Karibiku

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 282 Kč

Od Mexika po karibské země leží nádherná kulturně a historicky provázaná část světa, která dodnes prožívá vzrušující příběh, v němž se osudy jednotlivých zemí prolínají a navzájem ovlivňují. Na území Mexika se zrodily fascinující vyspělé civilizace od Olméků až po Maye a Aztéky, ale nejen ony jsou mexickým pokladem. Jsou jimi i koloniální města, tvořící srdce dnešního Mexika, či unikátní přírodní a civilizační poklady Kalifornského poloostrova a severu Mexika. Sedm států: Guatemala, Belize, Salvador, Honduras, » ... a dál?

Produkt Dana Trávníčková: Příběh Mexika, zemí Střední Ameriky a Karibiku

Dana Trávníčková: Příběh Mexika, zemí Střední Ameriky a Karibiku - parametry

Název produktu: Dana Trávníčková: Příběh Mexika, zemí Střední Ameriky a Karibiku
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 282 Kč
Maximální cena: 379 Kč
Ušetríte až: 97 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Příběh Mexika, zemí Střední Ameriky a Karibiku - Trávníčková Dana Od Mexika po karibské země leží nádherná kulturně a historicky provázaná část světa, která dodnes prožívá vzrušující příběh, v němž se osudy jednotlivých zemí prolínají a navzájem ovlivňují. Na území Mexika se zrodily fascinující vyspělé civilizace od Olméků až po Maye a Aztéky, ale nejen ony jsou mexickým pokladem. Jsou jimi i koloniální města, tvořící srdce dnešního Mexika, či unikátní přírodní a civilizační poklady Kalifornského poloostrova a severu Mexika. Sedm států: Guatemala, Belize, Salvador, Honduras, Nikaragua, Kostarika a Panama na pevninské šíji Střední Ameriky jsou země s překrásnou přírodou, dodnes živými indiánskými tradicemi a hodně dramatickou novodobou historií. Také v případě karibské oblasti je o čem vyprávět! Jak o ostrovních zemích Antilského souostroví se sedmi tisíci ostrovy (Bahamy, Velké Antily a Malé Antily), tak o třech malých zemích na severním pobřeží Jižní Ameriky (Guyana, Surinam a Francouzská Guyana), charakterem karibskými. z kategorie Knihy | Cestování | Cestujeme po světě | Amerika od Dany Travel, naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.