Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Slovníky » Srovnání cen Dana Spěváková, Emmy Máčelová-van den Broecke: Česko nizozemský slovník

Slovníky

Dana Spěváková, Emmy Máčelová-van den Broecke: Česko nizozemský slovník

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Česko-nizozemský slovník - Woordenboek Tsjechisch Nederlands - Emmy Máčelová-van den Bro;Dana Spěváková. Česko-nizozemský slovník autorek Máčelové a Spěvákové obsahuje více než 60 000 českých hesel a přes 150 000 nizozemských ekvivalentů. Na našem knižním trhu je nejobsáhlejší. Zpracování jednotlivých ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Česko nizozemský slovník
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Dana Spěváková, Emmy Máčelová-van den Broecke: Česko nizozemský slovník koupíte i tady

Specifikace Dana Spěváková, Emmy Máčelová-van den Broecke: Česko nizozemský slovník

Kategorie Slovníky
Nejnižší cena 620 Kč

Česko-nizozemský slovník autorek Máčelové a Spěvákové obsahuje více než 60 000 českých hesel a přes 150 000 nizozemských ekvivalentů. Na našem knižním trhu je nejobsáhlejší. Zpracování jednotlivých he ... a dál?

Produkt Dana Spěváková, Emmy Máčelová-van den Broecke: Česko nizozemský slovník

Dana Spěváková, Emmy Máčelová-van den Broecke: Česko nizozemský slovník - parametry

Název produktu: Dana Spěváková, Emmy Máčelová-van den Broecke: Česko nizozemský slovník
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 620 Kč
Maximální cena: 949 Kč
Ušetríte až: 329 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Česko-nizozemský slovník - Woordenboek Tsjechisch Nederlands - Emmy Máčelová-van den Bro;Dana Spěváková. Česko-nizozemský slovník autorek Máčelové a Spěvákové obsahuje více než 60 000 českých hesel a přes 150 000 nizozemských ekvivalentů. Na našem knižním trhu je nejobsáhlejší. Zpracování jednotlivých hesel se opírá o bohatý dokladový materiál; kromě obecné slovní zásoby slovník obsahuje i hovorové a slangové výrazy. Hlavním kritériem pro zařazení hesla byla jeho frekventovanost v současném jazyce, navíc byly zařazeny i četné odborné termíny. Vedle moderní terminologie technické, právnické, ekonomické, počítačové a dalších byla velká pozornost věnována především termínům z oblasti botaniky, zoologie a medicíny. U každého hesla je uváděna základní gramatická informace s odkazem na podrobné mluvnické tabulky. Základní gramatická informace nechybí ani u nizozemských ekvivalentů. V rámci hesla jsou uváděna četná slovní spojení a frazeologismy. Součástí slovníku je mluvnický přehled, poznámky k české výslovnosti, poznámky k českým dokonavým a nedokonavým slovesům a seznam nizozemských silných a nepravidelných sloves. Slovník je určen českým i nizozemským uživatelům, ocení ho především zájemci z řad studentů a učitelů, stane se i nepostradatelnou pomůckou pro tlumočníky a překladatele a určitě si ho oblíbí i zájemci z řad širší veřejnosti. Publikace: Česko-nizozemský slovník - Woordenboek Tsjechisch Nederlands - Emmy Máčelová-van den Bro;Dana Spěváková.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.