MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Dana Olšovská, Jack London: Bílý tesák/ White fang

Knihy

Dana Olšovská, Jack London: Bílý tesák/ White fang

Hodnocení: 0x
  • 4
EAN: 9788026614098

Studujte angličtinu čtením příběhu o pohnutém osudu míšence psa a vlka!Může se divoká šelma stát opravdovým přítelem člověka? Dokáže láska a trpělivost prolomit led nedůvěry a nenávisti? Čtěte uchvacující příběh o pohnutém osudu míšence psa a vlka a studujte při tom angličtinu! Děj se odehrává na divokých pláních ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86318

Jaké má kniha
Bílý tesák/ White fang
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Dana Olšovská, Jack London: Bílý tesák/ White fang

Specifikace Dana Olšovská, Jack London: Bílý tesák/ White fang

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 138 Kč

Studujte angličtinu čtením příběhu o pohnutém osudu míšence psa a vlka!Může se divoká šelma stát opravdovým přítelem člověka? Dokáže láska a trpělivost prolomit led nedůvěry a nenávisti? Čtěte uchvacující příběh o pohnutém osudu míšence psa a vlka a studujte při tom angličtinu! Děj se odehrává na divokých pláních Ameriky a zachycuje osud Bílého tesáka, napůl vlka, napůl psa. Jeho život je neustálý boj o přežití, o své místo pod sluncem, věčné přizpůsobování měnícímu se okolí, okolnostem a majitelům. Od raného » ... a dál?

Produkt Dana Olšovská, Jack London: Bílý tesák/ White fang

Dana Olšovská, Jack London: Bílý tesák/ White fang - parametry

Název produktu: Dana Olšovská, Jack London: Bílý tesák/ White fang
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 138 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 61 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Studujte angličtinu čtením příběhu o pohnutém osudu míšence psa a vlka!Může se divoká šelma stát opravdovým přítelem člověka? Dokáže láska a trpělivost prolomit led nedůvěry a nenávisti? Čtěte uchvacující příběh o pohnutém osudu míšence psa a vlka a studujte při tom angličtinu! Děj se odehrává na divokých pláních Ameriky a zachycuje osud Bílého tesáka, napůl vlka, napůl psa. Jeho život je neustálý boj o přežití, o své místo pod sluncem, věčné přizpůsobování měnícímu se okolí, okolnostem a majitelům. Od raného dětství je vystavován nepřízni osudu v podobě srážek s dalšími šelmami, r Bílý tesák / White Fang - Jack London, Dana Olšovská od authora Jack London, Dana Olšovská a nakladatelství za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Bílý tesák A1/A2 - Jack London; Dana Olšovská Příběh o vlkovi, v jehož žilách koluje psí krev, je zpracován pro začínající čtenáře. Mohou si tak vyzkoušet, jak si poradí se souvislým textem v angličtině. Úroveň jazyka v publikaci je vhodná pro začátečníky a mírně pokročilé studenty. Český zrcadlový překlad umožní čtenáři obratem zkontrolovat, zda cizojazyčnému textu správně porozuměl. Cvičení na konci knihy jsou vhodná pro ověření získaných znalostí. Audionahrávka ve formátu MP3, na které příběh vypráví rodilý mluvčí, je zdarma ke stažení na webu. z kategorie Knihy | Učebnice | Cizí jazyky | Anglický jazyk | Zjednodušená četba | Dvojjazyčné knihy od Edika naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Přidat recenzi pro Dana Olšovská, Jack London: Bílý tesák/ White fang

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.