MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Dan Millman: 12 bran na cestě k osobnímu růstu

Knihy naučná literatura

Dan Millman: 12 bran na cestě k osobnímu růstu

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788072813636

12 bran na cestě k osobnímu růstu - Dan Millman. Duchovní cvičení začíná na zemi, ne ve vzduchu. Na cestě k osobnímu růstu projdete dvanácti branami, které nabízejí osvícení. Podstatou knihy amerického spirituálního učitele Dana Millmana je sdělení, že vývoj člověka, jeho osobní a duchovní růst zahrnuje 12 bran, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.15239
skladem

Jaké má kniha
12 bran na cestě k osob..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Dan Millman: 12 bran na cestě k osobnímu růstu

Čerstvá hodnocení Dan Millman: 12 bran na cestě k osobnímu růstu

  • 5

Míša79, 27. listopadu 2015

Poznal jsem co to je osobní růst a od té doby jen rostu a rostu. Nechci si ani představit, kde bych zůstal bez této knihy.


Specifikace Dan Millman: 12 bran na cestě k osobnímu růstu

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 239 Kč

Duchovní cvičení začíná na zemi, ne ve vzduchu. Na cestě k osobnímu růstu projdete dvanácti branami, které nabízejí osvícení. ... a dál?

Produkt Dan Millman: 12 bran na cestě k osobnímu růstu

Dan Millman: 12 bran na cestě k osobnímu růstu - parametry

Název produktu: Dan Millman: 12 bran na cestě k osobnímu růstu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 239 Kč
Maximální cena: 289 Kč
Ušetríte až: 50 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

12 bran na cestě k osobnímu růstu - Dan Millman. Duchovní cvičení začíná na zemi, ne ve vzduchu. Na cestě k osobnímu růstu projdete dvanácti branami, které nabízejí osvícení. Podstatou knihy amerického spirituálního učitele Dana Millmana je sdělení, že vývoj člověka, jeho osobní a duchovní růst zahrnuje 12 bran, kterými je třeba projít. Je to neobyčejná životní univerzita s dvanácti ročníky, kde se v každém roce vyučuje jednomu důležitému předmětu. Přečtení této knihy ve vás nastartuje pozitivní změny; prohlédnete, začnete přemýšlet o mnoha věcech a získáte mnohem hlubší vhled do své vlastní psychiky. Přitom si uvědomíte, že toho sami sice hodně víte, ale až dosud jste si mnohé z toho nedokázali uvědomit. Začnete nahlížet na všední dny novýma očima. Obsah kapitol tohoto vzrušujícího duchovního díla je vhodný pro každého, bez ohledu na kulturní prostředí, výchovu nebo víru. Dvanáct bran osobního růstu lemuje cestu k až dosud skrytým možnostem. Je to způsob, jak se přiblížit svým nejtajnějším přáním. Při četbě této knihy si uvědomíte postupnou a cílenou touhu dosáhnout vrcholu lidského poznání. Vydáte-li se na tuto cestu, pak se vám naskytne příležitost objektivně zhodnotit vaši minulost, pozitivně přemýšlet o své budoucnosti a žít v přítomnosti. Cesta je volná, váš osud vás volá – a nekonečně trpělivý Duch vás očekává. Pochopíte, že každodenní život je vaší nejlepší duchovní školou. Jakmile se vám podaří zřetelně zahlédnout v zrcadle života svůj obraz, dospěli jste do stavu, kdy dokážete věci, o kterých jste se neodvážili ani snít. 12 bran na cestě k osobnímu růstu - Dan Millman od nakladatelství Eminent v kategorii Rozvoj osobnosti za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Dan MillmanEMINENT 2008Kniha, čeština, 312 stran


Recenze Dan Millman: 12 bran na cestě k osobnímu růstu

Míša79, 27. listopadu 2015Poznal jsem co to je osobní růst a od té doby jen rostu a rostu. Nechci si ani představit, kde bych zůstal bez této knihy.
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Dan Millman: 12 bran na cestě k osobnímu růstu

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.