MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Dan Brown: Inferno

Próza - beletrie

Dan Brown: Inferno

Hodnocení: 25x
  • 4
EAN: 9788025709344

Anotace: V nové knize Dana Browna Inferno (Peklo) se vrací na scénu proslulý harvardský symbologista Robert Langdon. Děj se odehrává v Itálii a v centru dění se ocitá jedno z nejtajemnějších děl světové literatury, Dantovo Peklo. Jako jeden z prvních informoval o knize server iDnes.cz, první ohlasy přinesl v tomto ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.68592
skladem

Jaké má kniha
Inferno
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Doporučujeme Dan Brown: Inferno

Čerstvá hodnocení Dan Brown: Inferno

  • 5

Foxie76, 25. listopadu 2015

Klasický Brown. Historické památky, napětí, zvraty, velmi VELMI aktuální téma, překvapivý, ale o to lepší závěr. Po zdlouhavém Ztraceném symbolu je starý dobrý Brown opět zpátky. I když měla Šifra i Andělé trošku větší švih, dávám pět hvězd, protože se mi to líbilo kvůli všem výše uvedeným důvodům.


  • 5

Mistr Šifry, 13. února 2014

Další díl rozhodně nezklamal. Robert Langdon sází jako vždy :)


  • 5

Lukáš, 23. prosince 2013

Ještě jsem nečel, byl to dárek k Vánocům, ale už se těším, až si ji budu moci půjčit a také si jí přečíst.


Specifikace Dan Brown: Inferno

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 269 Kč

Elektronická kniha - V Pekle se vrací na scénu proslulý harvardský symbologista Robert Langdon. Děj se odehrává v Itálii a v centru dění se ocitá jedno z nejtajemnějších děl světové literatury, Dantovo Peklo- autor Dan Brown, 586 stran. Je morální ve jménu „záchrany“ celého lidstva obětovat třeba jeho polovinu? V Pekle se vrací na scénu proslulý harvardský symbologista Robert Langdon. Děj se odehrává v Itálii a v centru dění se ocitá jedno z nejtajemnějších děl světové literatury, Dantovo Peklo. Ve svých knihách » ... a dál?

Produkt Dan Brown: Inferno

Dan Brown: Inferno - parametry

Název produktu: Dan Brown: Inferno
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 269 Kč
Maximální cena: 448 Kč
Ušetríte až: 179 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 25 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anotace: V nové knize Dana Browna Inferno (Peklo) se vrací na scénu proslulý harvardský symbologista Robert Langdon. Děj se odehrává v Itálii a v centru dění se ocitá jedno z nejtajemnějších děl světové literatury, Dantovo Peklo. Jako jeden z prvních informoval o knize server iDnes.cz, první ohlasy přinesl v tomto článku. Klára Kubíčková z iDnesu knihu hned v den vydání strhala. Nám přijde, že míchá jablka s hruškami a má na zábavnou literaturu, kterou Inferno je, stejně vysoká měřítka jako na knihy nositelů Nobelových cen. My se od četby Inferna od pseudointelektuálů odradit nenecháme. A vy? Komentář: Klára Kubíčková z iDnesu knihu hned v den vydání strhala. Nám přijde, že míchá jablka s hruškami a má na zábavnou literaturu, kterou Inferno je, stejně vysoká měřítka jako na knihy nositelů Nobelových cen. My se od četby Inferna od pseudointelektuálů odradit nenecháme. A vy? Knihu právě čtu, za první večer jsem skousnul asi tak sto stránek, a napadlo mě, že tím pádem mohu napsat nějakou recenzi Inferna Dana Browna na pokračování. První dojmy? Žádné překvapení, Brown jede v zajetých kolejích svého stylu, které mu už dříve přinesly úspěch, tak proč jet jinudy, že ano... Možná mi přijde, že se příběh rozjíží poněkud pomaleji, než jsem u Browna zvyklý, zato ale tradiční krásná neznámá inteligentní žena, která Langdonovi pomáhá, je opět na scéně. Akční scény mi zatím přijdou málo dramatické, ne že by autorem odfláknuté, to ne, ale nějak mi ihned nelítají před očima dramatické obrazy, jak tomu bylo u četby předchozích autorových knih. Možná je problém ve mně, že se mi někam ztratila představivost. Bohužel zatím naprostá absence záblesku vtipu. Ne že by Brown v předchozích knihách co stránku připravil komickou situaci, ať už chtěnou či nechtěnou, ale daly se v nich najít spíše jemné nenápadné momenty, kdy se člověk pousmál. V Infernu zatím nic takového. Pokračování příště... Další stovka stránek přečtena a dojmy následující: Brown se drží svého kopyta, je to Šifra ML jako přes kopírák. Ehm, tedy poněkud méně napínavé. V předchozích jeho knihách mě to nerušilo, ale: ta úporná snaha o bombardování čtenáře fakty mě začíná pomalu iritovat. Člověk sice na chvíli ví, jakou historii má deset baráků ve Florencii, ale jen na chvíli. Tudíž z faktů autorem do knihy horem dolem cpaných si nyní pamatuju jen to, že slovo karanténa pochází i italštiny, má něco společného s italským výrazem pro číslovku 40, a, ano, 40 dní museli trčet příchozí na širém moři u Benátek dál od přístavu v době epidemie moru. Pokračování příště... Dočteno. Shrnutí: Chm, chm, co to je za thriller, když se ve finále, které vyznívá spíše do ztracena, ukáže, že vlastně nikdo není padouchem, protože ti, co se padouchy býti jevili, to "vlastně mysleli dobře" a pro naplnění cíle, že je třeba redukovat stav lidstva na planetě, použili poměrně "humánní řešení"? Knihu jsem dočetl, po počátečním pocitu, že se rozjíždí příliš líně, po tom, co už jsem byl otráven autorovou salvou faktů o kdejakém baráku v


Recenze Dan Brown: Inferno

Foxie76, 25. listopadu 2015Klasický Brown. Historické památky, napětí, zvraty, velmi VELMI aktuální téma, překvapivý, ale o to lepší závěr. Po zdlouhavém Ztraceném symbolu je starý dobrý Brown opět zpátky. I když měla Šifra i Andělé trošku větší švih, dávám pět hvězd, protože se mi to líbilo kvůli všem výše uvedeným důvodům.

Zobrazit celou recenzi
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Mistr Šifry, 13. února 2014Další díl rozhodně nezklamal. Robert Langdon sází jako vždy :)
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Lukáš, 23. prosince 2013Ještě jsem nečel, byl to dárek k Vánocům, ale už se těším, až si ji budu moci půjčit a také si jí přečíst.
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Dan Brown: Inferno

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.