Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Dalibor Dudek: Čteme s porozuměním (2. a 3. třída ZŠ)

Učebnice/Odborná literatura

Dalibor Dudek: Čteme s porozuměním (2. a 3. třída ZŠ)

Hodnocení: 1x
  • 4

Čteme s porozuměním - Pracovní sešit 6 - Dalibor Dudek. Pracovní sešit je zaměřen na aktivity podporující porozumnění čtenému textu. Dítě rozvíjí svoji schopnost porozumět psanému sdělení, přemýšlet o něm a vnímat jej v souvislostech s reálným životem. Dítě je vedeno ke kladení otázek a hledání odpovědí na ně. V ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Čteme s porozuměním (2...
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Dalibor Dudek: Čteme s porozuměním (2. a 3. třída ZŠ) koupíte i tady

Specifikace Dalibor Dudek: Čteme s porozuměním (2. a 3. třída ZŠ)

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 40 Kč

Pracovní sešit je zaměřen na aktivity podporující porozumnění čtenému textu. Dítě rozvíjí svoji schopnost porozumět psanému sdělení, přemýšlet o něm a vnímat jej v souvislostech s reálným životem. Dít ... a dál?

Produkt Dalibor Dudek: Čteme s porozuměním (2. a 3. třída ZŠ)

Dalibor Dudek: Čteme s porozuměním (2. a 3. třída ZŠ) - parametry

Název produktu: Dalibor Dudek: Čteme s porozuměním (2. a 3. třída ZŠ)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 40 Kč
Maximální cena: 59 Kč
Ušetríte až: 19 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Čteme s porozuměním - Pracovní sešit 6 - Dalibor Dudek. Pracovní sešit je zaměřen na aktivity podporující porozumnění čtenému textu. Dítě rozvíjí svoji schopnost porozumět psanému sdělení, přemýšlet o něm a vnímat jej v souvislostech s reálným životem. Dítě je vedeno ke kladení otázek a hledání odpovědí na ně. V jednotlivých kapitolách děti předvídají následný děj, věnují se různým otázkám vycházejícím z textu, hledají souvislosti, využívají svou představivost, vyhledávají důležité informace a hlavní myšlenky, zabývají se posloupností děje, porovnávají, usuzují, shrnují a tvoří. Pracovní sešit je součástí sady 6 pracovních sešitů určených všem školákům 2. a 3. ročníku k procvičování učiva českého jazyka. Pracovní sešity rozvíjí zajímavou a motivační formou základní dovednosti, které jsou důležité pro úspěšné zvládnutí vzdělávací oblasti Jazyk a jazyková komunikace. Dítě díky nim procvičuje jednotlivé jazykové jevy a pravidla, ale především rozvíjí svoji schopnost porozumět textu, přemýšlet o něm a přečtené vnímat v souvislostech s reálným životem. Všechny aktivity tak vhodně navazují na školní vzdělávání podle RVP ZV s důrazem na rozvoj komunikačních kompetencí. Pracovní sešity nabízejí optimální objem aktivit a díky dosažitelnosti úspěšného zvládnutí úkolů podporují pozitivní motivaci dítěte. Každý pracovní sešit je sestaven tak, aby s ním dítě mohlo pracovat samostatně – rodič by měl motivovat, být oporou, povzbuzovat! Pracovní sešity pro Vaše děti připravili zkušení učitelé a učitelky s dlouholetou praxí práce ve škole. Čteme s porozuměním - Pracovní sešit 6 - Dalibor Dudek od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.