Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Dagmar Čábalová: Pedagogika

Učebnice/Odborná literatura

Dagmar Čábalová: Pedagogika

Hodnocení: 1x
  • 4

Pedagogika - Dagmar Čábalová. Tato publikace slouží k základní orientaci v pedagogice jako moderní vědě. Je koncipována jako učebnice základů pedagogiky a didaktiky s úvodem do sociální pedagogiky, pedagogického výzkumu a diagnostiky žáka. Poskytuje nové pohledy na výchovu a vzdělávání a otevírá prostor k vlastnímu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Dagmar Čábalová: Pedagogika koupíte i tady

Specifikace Dagmar Čábalová: Pedagogika

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 288 Kč

Tato publikace slouží k základní orientaci v pedagogice jako moderní vědě. Je koncipována jako učebnice základů pedagogiky a didaktiky s úvodem do sociální pedagogiky, pedagogického výzkumu a diagnostiky žáka. Poskytuje nové pohledy na výchovu a vzdělávání a otevírá prostor k vlastnímu pedagogickému uvažování.Základním cílem učebnice je především podporovat samostatné pedagogické myšlení, tvořivost a prostřednictvím variabilních úkolů a otázek umožnit reflexi vlastního učení.Text je určen především studentům » ... a dál?

Produkt Dagmar Čábalová: Pedagogika

Dagmar Čábalová: Pedagogika - parametry

Název produktu: Dagmar Čábalová: Pedagogika
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 288 Kč
Maximální cena: 349 Kč
Ušetríte až: 61 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Pedagogika - Dagmar Čábalová. Tato publikace slouží k základní orientaci v pedagogice jako moderní vědě. Je koncipována jako učebnice základů pedagogiky a didaktiky s úvodem do sociální pedagogiky, pedagogického výzkumu a diagnostiky žáka. Poskytuje nové pohledy na výchovu a vzdělávání a otevírá prostor k vlastnímu pedagogickému uvažování. Základním cílem učebnice je především podporovat samostatné pedagogické myšlení, tvořivost a prostřednictvím variabilních úkolů a otázek umožnit reflexi vlastního učení. Text je určen především studentům středoškolského pedagogického vzdělávání a studujícím učitelství na pedagogických i jiných fakultách, ale také začínajícím učitelům, vychovatelům a všem ostatním, kteří mají touhu po vědění a putování pedagogickou teorií a praxí. Pedagogika - Dagmar Čábalová od nakladatelství GRADA Publishing, a.s. v kategorii | Pedagogika za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Kniha bývající se základy pedagogiky.. Publikace nabízí základní orientaci v pedagogice z hlediska moderní vědy. Předkládá nám tak základy pedagogiky a didaktiky s úvodem do pedagogického výzkumu, sociání pedagogiky a diagnostiky žáka. Zájemcům tak poskytuje úplně nové pohledy na výchovu a vzdělávání a otevírá prostor k vlastnímu pedagogickému uvažování. Za cíl tedy můžeme považovat podporu samostatného pedagogického myšlení, tvořivost a refelxi vlastního učení. Publikace je určena především studentům pedagogického vzdělávání, ale také začínajícím učitelům, vychovatelům a všem ostatním, kteří mají zájem se dozvědět něco o pedagogické teorii.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.