Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Cyril Höschl: Stručně a jasně

Knihy

Cyril Höschl: Stručně a jasně

Hodnocení: 1x
  • 4

Stručně a jasně! Jaké asi tak odpovědi na své otázky si může našinec v dnešní zrychlené době přát více než ty stručné a jasné? Sloupky-odpovědi profesora Cyrila Höschla takové jsou. Nezapře v nich svoji profesi psychiatra, pomůže a pohladí po duši. Navíc je zkušený pedagog a nabízí nadhled a přesné formulace s darem ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Stručně a jasně
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Cyril Höschl: Stručně a jasně koupíte i tady

Specifikace Cyril Höschl: Stručně a jasně

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 170 Kč

Stručně a jasně! Jaké asi tak odpovědi na své otázky si může našinec v dnešní zrychlené době přát více než ty stručné a jasné? Sloupky-odpovědi profesora Cyrila Höschla takové jsou. Nezapře v nich s ... a dál?

Produkt Cyril Höschl: Stručně a jasně

Cyril Höschl: Stručně a jasně - parametry

Název produktu: Cyril Höschl: Stručně a jasně
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 170 Kč
Maximální cena: 360 Kč
Ušetríte až: 190 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Stručně a jasně! Jaké asi tak odpovědi na své otázky si může našinec v dnešní zrychlené době přát více než ty stručné a jasné? Sloupky-odpovědi profesora Cyrila Höschla takové jsou. Nezapře v nich svoji profesi psychiatra, pomůže a pohladí po duši. Navíc je zkušený pedagog a nabízí nadhled a přesné formulace s darem srozumitelnosti. Jako člověk se smyslem pro humor ho pak čtenáři v potřebném množství dávkuje, má pochopení pro lidské slabosti a přidává přesně vybrané příklady ze života. Kniha Stručně a jasně nabízí více než tři stovky krátkých sloupků Cyrila Höschla z let 2003 až 2011, které mají zároveň komentující a výkladový charakter a vznikaly jako odpovědi na otázky čtenářů časopisu Reflex.   OBSAH Stěžování Dojetí Obsedantně-kompulzivní porucha Tchýně Tardivní dyskineze Nootropika Lhaní Průkaz léčby Účinnost mozku Psychiatrovy otázky Náboženství? Psychoanalýza i dnes? Červi a paměť Komplex Intuice Stud Moc Osobnost Dobrý spánek Úzkost Schizofrenie Psycholog u lékaře Řeč a myšlení Fyziognomie Stupidity Paranoia Koktavost Nevědomí Lechtání Noviny Rozum a chtíč Stres Hraniční porucha osobnosti Umění a choroba Je samomluva onemocnění? Zneužívání psychiatrie Vědeckost Bolest při depresi Sezónní schizofrenie Deprese při diabetu Hulváti Sympatie Myšlení zvířat Psychologie Židovské anekdoty Cestování Kontrární myšlenky Roztroušená skleróza Bipolární porucha Průběh schizofrenie Reklama Klecová lůžka Klasifikace duševních poruch Podvědomí Změna vkusu Podstata zamilovanosti Práva pacientů Náboženství a deprese Detektor lži Demence Chronické onemocnění Trestní odpovědnost Alkoholismus Úzkost a deprese Terapie traumatu Internetové diskuse Konec světa Pesimista - optimista Antidepresiva a deprese Dětská paměť Bruxismus Co mi vadí na zdravotnictví Schizofrenie a tvořivost Hypnóza Žárlivost Sexuální deviace a trest Xenofobie Čas a plození Rovná daň Biorytmy Flirt Nemoc Smrt papeže Pocení Doba hádek Znásilnění Závislý vztah Agorafobie České školství Reinkarnace Sebevražedný pokus Stadia alkoholismu Pokusy na dobrovolnících Tremor Zákony Vulgarita fanoušků Cyklotymní porucha Sebevražda a hospitalizace Dědičnost agorafobie Jak porozumět zdravotní péči? Sentiment Asexualita Princip psychoanalýzy Incest Strach Farmaceutický průmysl Konec života Techniky zvládání situací Geny a prostředí Domobrana Posttraumatická stresová porucha Hluk Recepční Syndrom vyzutých bot Barvy Prorokova karikatura Přenos fobie Švédský „socialismus“ Charakter a rodiče Tetování Chuť na sex Deprese? Antidepresiva a sebevražednost Odolnost vůči stresu Potrat Sebevraždy v japonsku Domácí násilí Outsider Sociální fobie a inteligence Horko a politici Jak se do lesa volá… Leváctví Noční můry Pokora Predikce sebevraždy Nešťastná láska Maso Usínání Hlava na jazyky Starší muži Projekce Norma Nejčastější chyby Amygdala Ejaculatio praecox Zdravotnictví jako poskytovaná služba? Neslyšící Spánková inverze Serotonin a trávicí ústrojí Sebevražedné motivy Zuřivost Sny nevidomých Senzibil a poplach Lustr


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.