Cybex MIOS SPRING BLOSSOM LIGHT Seat pack | light beige 2022
Cybex MIOS SPRING BLOSSOM LIGHT Seat pack | light beige 2022

Cybex MIOS SPRING BLOSSOM LIGHT Seat pack | light beige 2022

od 10 590 Kč
SILNĚ zakořeněné KVĚTINY Půvab ženy často spočívá v její síle. Někdy je skrytá, jindy zase na odiv všem okolo. Žena může být romantická, citlivá a ženská, ale hlubokou uvnitř má zakořeněný instinkt pečovat, ochraňovat a inspirovat všechny v jejím okolí. A především dokáže přivést na svět nový život. Právě tato myšlenka nám byla inspirací pro naši novou, nádherně zpracovanou kolekci, Spring Blossom. Rozkvetlou rostlinu jsme proměnili v symbol…
Trendybaby.cz
Doprava zdarma Skladem
10 590 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Cybex MIOS SPRING BLOSSOM LIGHT Seat pack | light beige 2022
Výrobce: Cybex
Minimální cena: 10 590 Kč
Maximální cena: 10 590 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

SILNĚ zakořeněné KVĚTINY

Půvab ženy často spočívá v její síle. Někdy je skrytá, jindy zase na odiv všem okolo. Žena může být romantická, citlivá a ženská, ale hlubokou uvnitř má zakořeněný instinkt pečovat, ochraňovat a inspirovat všechny v jejím okolí. A především dokáže přivést na svět nový život.

Právě tato myšlenka nám byla inspirací pro naši novou, nádherně zpracovanou kolekci, Spring Blossom. Rozkvetlou rostlinu jsme proměnili v symbol ženské síly a vytvořili tak jedinečnou, sofistikovanou a elegantní kolekci. Bujné květy ve výrazných a krásných barvách vyzařují ženskost, romantiku, smyslnost a půvab. Vyvolávají dojem hojnosti, která vám jednoduše vezme dech.

Okouzlující, svůdný a luxusní design - za touto kolekci se zaručeně každý otočí.

Čistý LUXUS, vytvořený s LÁSKOU.

Pohlédněte na elegantní detaily a dotkněte se sofistikovaných doplňků - ve všech směrech vrcholné zpracování. Krása nevyzařuje jen zvenku, ale také z luxusního vnitřku. Uhlazenost a sofistikovanost s moderní elegancí, právě tady se setkává prvotřídní styl s praktickým designem.

Na míru vyrobené kovové doplňky, luxusní detaily a ozdoby v podobě drahokamů dodávají kolekci nezpochybnitelný půvab. Každý produkt v této kolekci je nadčasový a je radost jej mít.

Překrásné květy v úchvatných 3D nášivkách přímo svádějí k dotekům a k prozkoumání jejich výjimečných detailů. Vyberte si mezi Spring Blossom Dark a Spring Blossom Light. Je to láska na první pohled. 

CYBEX PRIAM SEAT PACK FASHION SPRING BLOSSOM 

Přizpůsobte si kočárek PRIAM dle vašeho vkusu. Kombinací podvozku s jedním z širokého výběru potahů PRIAM Seat Pack vytvoříte kočárek přesně podle vašich představ.ROZTAHOVACÍ XXL SLUNEČNÍ STŘÍŠKAS UPF50+ ochranou před sluncem a síťovanou vložkou pro lepší cirkulaci vzduchu.POHODLNÁ VNITŘNÍ VLOŽKAPoskytuje vhodnou oporu a výjimečné pohodlí.POLSTROVANÉ PÁSYPro dodatečné pohodlí.Vlastnosti:- široký výběr barev dle kolekce- roztahovací XXL sluneční stříška- pohodlná vnitřní vložka- polstrované pásy

  • Bez námahy upravíte pásy sportovního sezení jedním zatažením.
  • Intuitivní nasazení látkového potahu Vám zabere poloviční čas oproti současnosti.
  • Vylepšená fixace ramenní vycpávky.

Podrobnosti:- obsah balení - PRIAM Seat Pack (vč. stříšky, polstrování pásů, vnitřní vložky a potahu opěrky nohou)

 

 

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.