Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen CVUT Praha Lineární obvody a systémy - Jan Bičák, Miloš Laipert, Miroslav Vlček

Knihy

CVUT Praha Lineární obvody a systémy - Jan Bičák, Miloš Laipert, Miroslav Vlček

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace je určena odborné veřejnosti, především studentům bakalářského programu v oboru Elektronika a sdělovací technika. Zabývá se vývojem základních algoritmů analýzy syntézy lineárních časově invariantních systémů, zejména pak analogových a číslicových filtrů.Je zaveden dvojbran jako lineární časově invariantní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85616

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace CVUT Praha Lineární obvody a systémy - Jan Bičák, Miloš Laipert, Miroslav Vlček

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 336 Kč

Publikace je určena odborné veřejnosti, především studentům bakalářského programu v oboru Elektronika a sdělovací technika. Lineární obvody a systémy - Jan Bičák, Miloš Laipert, Miroslav Vlček od authora Jan Bičák, Miloš Laipert, Miroslav Vlček a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz ... a dál?

Produkt CVUT Praha Lineární obvody a systémy - Jan Bičák, Miloš Laipert, Miroslav Vlček

CVUT Praha Lineární obvody a systémy - Jan Bičák, Miloš Laipert, Miroslav Vlček - parametry

Název produktu: CVUT Praha Lineární obvody a systémy - Jan Bičák, Miloš Laipert, Miroslav Vlček
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 336 Kč
Maximální cena: 336 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace je určena odborné veřejnosti, především studentům bakalářského programu v oboru Elektronika a sdělovací technika. Zabývá se vývojem základních algoritmů analýzy syntézy lineárních časově invariantních systémů, zejména pak analogových a číslicových filtrů.Je zaveden dvojbran jako lineární časově invariantní systém, uveden jeho popis vstup/výstup pro systémy se spojitým a diskrétním časem. Je ukázán význam Laplaceovy a Z-transformace pro zjednodušení jeho popisu a výklady vlastností. Výklad je doplněn četnými příklady úloh, řešenými v prostředí MATLAB. Pozornost je věnována významu bilineární transformace a invariantní impulsní odezvě pro návrh číslicových filtrů v prostředí MATLAB. Samostatné části jsou věnovány realizaci analogových a číslicových fázovacích článků a jejich aplikacím. Publikace je určena odborné veřejnosti, především studentům bakalářského programu v oboru Elektronika a sdělovací technika. Lineární obvody a systémy - Jan Bičák, Miloš Laipert, Miroslav Vlček od authora Jan Bičák, Miloš Laipert, Miroslav Vlček a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.