Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Slovníky » Srovnání cen Cornelsen Verlagskontor GmbH KOMMUNIKATION IN SOZIALEN UND MEDIZINISCHEN BERUF CD

Slovníky

Cornelsen Verlagskontor GmbH KOMMUNIKATION IN SOZIALEN UND MEDIZINISCHEN BERUF CD

Hodnocení: 1x
  • 4

Učebnice je určena především studentům středních a vyšších odborných škol nebo nefilologických oborů příslušných vysokých škol a slouží jako základ prakticky orientované výuky německého jazyka v oboru sociálních služeb a zdravotnictví. Úspěšná práce s učebnicemi předpokládá znalosti němčiny na úrovni B1 podle ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Cornelsen Verlagskontor GmbH KOMMUNIKATION IN SOZIALEN UND MEDIZINISCHEN BERUF CD

Kategorie Slovníky
Nejnižší cena 75 Kč

Publikace: KOMMUNIKATION IN SOZIALEN UND MEDIZINISCHEN BERUF CD. Publikace: KOMMUNIKATION IN SOZIALEN UND MEDIZINISCHEN BERUF CD. ... a dál?

Produkt Cornelsen Verlagskontor GmbH KOMMUNIKATION IN SOZIALEN UND MEDIZINISCHEN BERUF CD

Cornelsen Verlagskontor GmbH KOMMUNIKATION IN SOZIALEN UND MEDIZINISCHEN BERUF CD - parametry

Název produktu: Cornelsen Verlagskontor GmbH KOMMUNIKATION IN SOZIALEN UND MEDIZINISCHEN BERUF CD
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 75 Kč
Maximální cena: 338 Kč
Ušetríte až: 263 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učebnice je určena především studentům středních a vyšších odborných škol nebo nefilologických oborů příslušných vysokých škol a slouží jako základ prakticky orientované výuky německého jazyka v oboru sociálních služeb a zdravotnictví. Úspěšná práce s učebnicemi předpokládá znalosti němčiny na úrovni B1 podle Společného evropského referenčního rámce (Zertifikat Deutsch) a nemají už další gramatickou progresi. Cílem je vybudování jazykových kompetencí umožňujících snadné uplatnění v jednotlivých oborech, s důrazem na sebevzdělávání a na schopnost vyhledávání a zpracování informací. Učebnice se svou náročností pohybují v úrovních B1/B2 Společného evropského referenčního rámce, lekce mohou být podle potřeby probírány v libovolném pořadí. Kniha je jednojazyčná, s výjimkou závěrečného slovníku. Metodická příručka obsahuje klíč ke všem cvičením a transkripci poslechových textů. Učebnice obsahuje 7 kapitol na téma: sociální zařízení pojišťovací systémy komunikace v lékařských ordinacích komunikace v nemocnicích služby lidem, kteří potřebují pomoc domovy důchodců sociální problémy mladistvých. Autor: LEVY, HILLREICH D.; Die Reihe Kommunikation im Beruf wendet sich an Deutschlernende mit soliden Grundkenntnissen, besonders an Schüler/innen in Berufsfachschulen, Fachmittelschulen, Postabiturklassen und Fachhochschulen ... Publikace: KOMMUNIKATION IN SOZIALEN UND MEDIZINISCHEN BERUF CD. Publikace: KOMMUNIKATION IN SOZIALEN UND MEDIZINISCHEN BERUF CD.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.