Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Čornej Petr, Pokorný Jiří: Stručné dějiny českých zemí

Knihy naučná literatura

Čornej Petr, Pokorný Jiří: Stručné dějiny českých zemí

Hodnocení: 1x
  • 5

Autor : Jiří Pokorný, Petr Čornej, Aktualizovaný dotisk knižní publikace Petra Čorneje a Jiřího Pokorného „STRUČNÉ DĚJINY ČESKÝCH ZEMÍ“ - nyní až do roku 2014 - ve verzích české, anglické, německé, španělské, italské, francouzské, ruské, korejské. Tato publikace byla v roce 2004 oficiálně schválena Ministerstvem ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Čornej Petr, Pokorný Jiří: Stručné dějiny českých zemí koupíte i tady

Specifikace Čornej Petr, Pokorný Jiří: Stručné dějiny českých zemí

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 200 Kč

Známý český historik a popularizátor historie vybral a poutavě napsal nejzajímavější příběhy z české historie od nejstarších dob po současnost. Kniha určená zahraničním turistům a studentům. ... a dál?

Produkt Čornej Petr, Pokorný Jiří: Stručné dějiny českých zemí

Čornej Petr, Pokorný Jiří: Stručné dějiny českých zemí - parametry

Název produktu: Čornej Petr, Pokorný Jiří: Stručné dějiny českých zemí
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 200 Kč
Maximální cena: 238 Kč
Ušetríte až: 38 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Autor : Jiří Pokorný, Petr Čornej, Aktualizovaný dotisk knižní publikace Petra Čorneje a Jiřího Pokorného „STRUČNÉ DĚJINY ČESKÝCH ZEMÍ“ - nyní až do roku 2014 - ve verzích české, anglické, německé, španělské, italské, francouzské, ruské, korejské. Tato publikace byla v roce 2004 oficiálně schválena Ministerstvem zahraničních věcí ČR. Ve svých aktuálních variantách je hojně využívaná českými zastupitelskými úřady i při mnoha jiných příležitostech. Osvědčila se především svým rozsahem, kdy sděluje o českých dějinách právě tolik, kolik mohou v zahraničí vstřebat a využít. Slouží také na zahraničních univerzitách. Druh sortimentu : Kniha, Stručné dějiny českých zemí (rusky), Jazyk : Ruština, Počet stran : 104 Známý český historik a popularizátor historie vybral a poutavě napsal nejzajímavější příběhy z české historie od nejstarších dob po současnost. Kniha určená zahraničním turistům a studentům. Stručné dějiny českých zemí (rusky) - Petr Čornej, Jiří Pokorný od authora Petr Čornej, Jiří Pokorný a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.