MENU

Srovnání cen » Nářadí a zahrada » Barvy, laky na dřevo » Srovnání cen Colorlak Fungistop 0,9 l

Barvy, laky na dřevo

Colorlak Fungistop 0,9 l

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 8590198033093

FUNGISTOP S 1031 je určen pro ochranu dřeva proti dřevozbarvujícím houbám a plísním, částečně i vlivům povětrnosti. Je ideální pod syntetické a vodouředitelné nátěrové systémy pro vnitřní i venkovní použití.Napouštědlo FUNGISTOP S 1031 obsahuje fungicidní látky, které zaručují výbornou ochranu dřeva proti plísním, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Srovnání cen Colorlak Fungistop 0,9 l

Specifikace Colorlak Fungistop 0,9 l

Kategorie Barvy, laky na dřevo
Výrobce Colorlak
Nejnižší cena 190 Kč

Je vhodný pod syntetické a vodouředitelné nátěrové systémy pro vnitřní i venkovní použití. Obsahuje fungicidní látky, které zaručují výbornou ochranu dřeva proti plísním, dřevokazným a dřevozbarvujícím houbám - mimo trvalého kontaktu se zemí.Nanášení: Štětcem, válečkem, máčením na čisté, suché dřevoŘedidlo: Napouštědlo se již neředí ! - k očištění pomůcek je vhodné použít ředidlo S 6006Vydatnost: 4-6 m2/ 1 l v závislosti na savosti dřeva a kvalitě » ... a dál?

Produkt Colorlak Fungistop 0,9 l

Colorlak Fungistop 0,9 l - parametry

Název produktu: Colorlak Fungistop 0,9 l
Výrobce: Colorlak
Minimální cena: 190 Kč
Maximální cena: 490 Kč
Ušetríte až: 300 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

FUNGISTOP S 1031 je určen pro ochranu dřeva proti dřevozbarvujícím houbám a

plísním, částečně i vlivům povětrnosti. Je ideální pod syntetické a vodouředitelné

nátěrové systémy pro vnitřní i venkovní použití.Napouštědlo FUNGISTOP S 1031 obsahuje fungicidní látky, které zaručují výbornou ochranu dřeva proti plísním, dřevokazným a dřevozbarvujícím houbám, max. do třídy ohrožení 2 (interiéry nedostatečně zajištěné proti zvýšené vlhkosti) a 3 (exteriéry mimo trvalého kontaktu se zemí) dle ČSN EN 335-1,2 s typovým označením podle ČSN 49 0600: FB, B, P, 2, 3, S.

Používejte konzervační přípravky pro dřevo bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku. Plochy opatřené nátěrem S 1031 nesmí přijít do styku s potravinami, krmivy a pitnou vodou. Výrobek nesmí být použit pro nátěry hraček a dětského nábytku. Nanášení:

Štětcem, válečkem, máčením. Ředidlo:

S 6006


Přidat recenzi pro Colorlak Fungistop 0,9 l

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější barvy, laky na dřevo:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.