MENU

Srovnání cen » Nářadí a zahrada » Barvy, laky na dřevo » Barvy » Srovnání cen BALAKRYL UNI V2045

Barvy

BALAKRYL UNI V2045

Hodnocení: 18x
  • 3.83333
EAN: 5996281047030

Vraťte povrchům krásný vzhled. Vrchní barva BALAKRYL UNI V2045 je určena k novým i renovačním nátěrům. Hodí se pro interiér i exteriér. Nabízí nejlepší roztíratelnost ve své třídě a je ředitelná vodou. Neváhejte a natřete dřevo, beton, pozinkovaný nebo ocelový plech, hliník i měď. Barva poskytne účinnou ochranu a hladký matný vzhled. Rychle schne. Stačí dodržet aplikační postup a nátěr odolá vnějším vlivům řadu let. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.59109

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen BALAKRYL UNI V2045

Specifikace BALAKRYL UNI V2045

Kategorie Barvy
Výrobce BALAKRYL
Nejnižší cena 58 Kč

Konkor 101 je multifunkční mazací a konzervační olej. ... a dál?

Produkt BALAKRYL UNI V2045

BALAKRYL UNI V2045 - parametry

Název produktu: BALAKRYL UNI V2045
Výrobce: BALAKRYL
Minimální cena: 58 Kč
Maximální cena: 2 235 Kč
Ušetríte až: 2 177 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.83 bodů z 5
Počet hodnocení: 18 x
Hodnocení:
  • 3.83333
Podrobný popis:

Vodou ředitelná matní vrchní barva s univerzálním použitím do interiéru i exteriéru: nejlepší roztíratelnost ve své třídě

dlouhá životnost nátěru

rychleschnoucí a bez zápachu

pozinkovaný a ocelový plech, hliník, měď, beton, neglazovaná keramika, dřevo, dřevotřískové desky, vláknocementové materiály

tělesa ústředního topení, okenní rámy, dveře, zárubně, zábradlí, střechy, nábytek, ale i hračky a dětský nábytek a podklady, které přicházejí do přímého kontaktu se suchými potravinami.

Ilustrativní foto

ETERNAL IN steril je bílá omyvatelná disperzní malířská barva určená k prevenci i potlačení biotického napadení stěn v interiéru plísněmi, bakteriemi a jinými mikroorganizmy.ETERNAL IN steril nejde uplatnění najde tam, kde je žádoucí maximální sterilita prostředí (operační sály, prostory v nemocnicích, potravinářské provozy, místa s vysokou vlhkostí a velkým rizikem výskytu plísní a bakterií). V domácnostech vytvoří zdravé prostředí, zejména pro alergiky a astmatiky. ETERNAL IN steril neobsahuje žádné nebezpečné ani biocidní látky, což jej řadí k vrcholně ekologickým produktům na trhu. Je paropropustný, bez nepříjemného zápachu, odolný vůči oděru za mokra i sucha, vhodný pro aplikaci na sanační omítky. Je určen k použití na vápenné, vápennocementové a sádrové omítky, akrylátové omítky, beton, disperzní i silikátové nátěry, sádrokartonové, sádrovláknové, vláknocementové, cementotřískové desky i další savé podklady. Zpracování:

ETERNAL IN steril se aplikuje válečkem, štětcem, štětkou na čisté, suché a soudržné podklady vyzrálé 4—6 týdnů, prosté vápenných výkvětů. Musí být zbaveny biologického napadení, doporučujeme přípravek SANATHERM odstraňovač plísní, starých hlinkových a jiných nepřilnavých nátěrů, případně odmaštěné roztokem koncentrátu ETERNAL odmašťovač. Podklady s velkou savostí doporučujeme penetrovat prostředkem ETERNAL univerzální penetrace nebo FORTE penetral. Skvrny prostupující z podkladu přetřete před vlastní výmalbou izolační barvou ETERNAL IN stop. ETERNAL IN steril se před použitím řádně promíchá. Pro ředění je nutné používat pouze destilovanou nebo demineralizovanou vodu! Použití pitné vody likviduje antibakteriální účinek nátěru! Nátěr se provádí při teplotě okolí a podkladu v rozmezí 5—25 °C ve dvou krocích. V prvním kroku odlijte část výrobku do suché a čisté nádoby a proveďte první nátěr. Tímto zabráníte možnému sprašování podkladní plochy a možné kontaminaci výrobku. Zbytek barvy nevracejte do originálního obalu! Po zaschnutí prvního nátěru proveďte nátěr finální. Použijte čisté pracovní nářadí z důvodu možné kontaminace výrobku. Spotřeba:

0,20—0,30 kg/m2 na 2 vrstvy podle savosti, poréznosti a struktury podkladu Balení:

1 kg; 4 kg; 12 kg

Vodou ředitelná akrylátová vrchní barva s univerzálním použitím určena k novým i renovačním vrchním náterům na dřevo a kov.

Použi


Přidat recenzi pro BALAKRYL UNI V2045

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější barvy, laky na dřevo:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.