Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Colleen Hooverová: Ztracená naděje

Knihy pro děti a mládež

Colleen Hooverová: Ztracená naděje

Hodnocení: 1x
  • 4

Aby ste se v životě pohnuli vpřed, někdy se nejdřív musíte postavit minulosti Bez naděje. Příběh o dívce Sky, která se ztracenými vzpomínkami na šokující události svého dětství najde i dávného kamaráda. Chlapce, bez jehož pomoci by nic z toho nedokázala. Deana Holdera, který se pro ni stane víc než jen přítelem... ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Colleen Hooverová: Ztracená naděje koupíte i tady

Čerstvá hodnocení Colleen Hooverová: Ztracená naděje

  • 5

Ramya89, 25. listopadu 2015

Pokud se vám líbila Bez naděje, NEVÁHEJTE nad touto knihou. Příběh z Holderovy perspektivy je rovněž zajímavý, poutavý, milý a ano, také bolestný. Závěr vám však poskytne ZADOSTIUČENĚNÍ a věřím, že jeho závěr oceníte ještě více než v předchozí knize. A už kvůli tomu konci to stojí za to ;-)


Specifikace Colleen Hooverová: Ztracená naděje

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 217 Kč

Colleen Hooverová okouzlila čtenáře románem Bez naděje, příběhem toho, co se stalo, když dívka jménem Sky potkala dávno ztraceného přítele z dětství, Deana Holdera. S Holderovou pomocí odhalila Sky šokující rodinná tajemství a vyrovnala se s city a vzpomínkami, které v ní zanechaly hluboké jizvy. Bez naděje byl Skyin příběh. A ve Ztrácení naděje se konečně dozvíme pravdu o Deanu Holderovi. ... a dál?

Produkt Colleen Hooverová: Ztracená naděje

Colleen Hooverová: Ztracená naděje - parametry

Název produktu: Colleen Hooverová: Ztracená naděje
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 217 Kč
Maximální cena: 284 Kč
Ušetríte až: 67 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Aby ste se v životě pohnuli vpřed, někdy se nejdřív musíte postavit minulosti Bez naděje. Příběh o dívce Sky, která se ztracenými vzpomínkami na šokující události svého dětství najde i dávného kamaráda. Chlapce, bez jehož pomoci by nic z toho nedokázala. Deana Holdera, který se pro ni stane víc než jen přítelem... Jak ale stejný příběh vnímá Holder, mladík s drsným zevnějškem a citlivým srdcem? Na jeho život dopadá stín tolika tragédií, až se zdá, že se z jejich chladu nikdy nevymaní. Vyčítá si, že nedokázal ochránit ani svou kamarádku z dětství, ani sestru-dvojče Les, která před rokem spáchala sebevraždu. Když v samoobsluze náhodou narazí na už téměř dospělou Sky, je to pro něj jako zjevení. Možnost začít aspoň v jednom případě znovu. Má ale právo prozradit dívce pravdu? Nebo bude milosrdnější lhát? Jak ale potom může připustit, aby se do něj zamilovala? A dokáže skutečná láska vyrůst ze lži? Holder téměř ztrácí naději... jen už nikdy nechce ztratit Sky. Ztracená naděje - Colleen Hoover od

authora Colleen Hoover a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Anotace: Colleen Hooverová okouzlila čtenáře románem Bez naděje, příběhem toho, co se stalo, když dívka jménem Sky potkala dávno ztraceného přítele z dětství, Deana Holdera. S Holderovou pomocí odhalila Sky šokující rodinná tajemství a vyrovnala se s city a vzpomínkami, které v ní zanechaly hluboké jizvy. Bez naděje byl Skyin příběh. A ve Ztrácení naděje se konečně dozvíme pravdu o Deanu Holderovi. Ukázka z textu Sky – pro a proti: Pro: - Děsně mi chybí. Chybí mi její drsný komentáře, její smích, její úsměv, její sušenky, její čokoládový pusinky, její

líbání. (Ne že by mě doopravdy políbila. Ale kdyby jo, vím, že by mi to chybělo.) - Kdybych se omluvil, nebyla by tak nešťastná. Mohli bychom se vrátit k tomu, co mezi náma bylo předtím. Předstíral bych, že není Hope. Krutý? Možná, ale aspoň by byla šťastná. Proti: - Když jsem s ní, podněcuju její paměť. A já nevím, jestli chci, aby už si na mě vzpomněla. - Až zjistí pravdu, bude mě nenávidět za to, že jsem jí lhal... Máme i další knihy autorky Coleen Hoover:


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.