Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Clive Oxenden, Christina Latham-Koenig: English File Third Edition Elementary Multipack A

Učebnice/Odborná literatura

Clive Oxenden, Christina Latham-Koenig: English File Third Edition Elementary Multipack A

Hodnocení: 1x
  • 4

Třetí vydání čtyřdílného kurzu pro středoškoláky a dospělé studenty. - učebnice s pracovním sešitem, část A - v jedné knize ½ obsahu učebnice, ½ obsahu pracovního sešitu a kompletní MultiROM, MultiPACK A obsahuje lekce 1–4 English File  NEW  Third Edition Nové vydání English File, ještě lépe fungující a plně ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Clive Oxenden, Christina Latham-Koenig: English File Third Edition Elementary Multipack A koupíte i tady

Specifikace Clive Oxenden, Christina Latham-Koenig: English File Third Edition Elementary Multipack A

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 346 Kč

A new edition of the best-selling English File, improved throughout with brand new digital components to use inside and outside the classroom. English File Third edition the best way to get your students talking. The English File concept remains the same fun, enjoyable lessons which get students talking through the right mix of language, motivation, and opportunity but now the content and the components have been updated and improved for students and teachers. The English File third edition digital » ... a dál?

Produkt Clive Oxenden, Christina Latham-Koenig: English File Third Edition Elementary Multipack A

Clive Oxenden, Christina Latham-Koenig: English File Third Edition Elementary Multipack A - parametry

Název produktu: Clive Oxenden, Christina Latham-Koenig: English File Third Edition Elementary Multipack A
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 346 Kč
Maximální cena: 444 Kč
Ušetríte až: 98 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Třetí vydání čtyřdílného kurzu pro středoškoláky a dospělé studenty. - učebnice s pracovním sešitem, část A - v jedné knize ½ obsahu učebnice, ½ obsahu pracovního sešitu a kompletní MultiROM, MultiPACK A obsahuje lekce 1–4 English File  NEW  Third Edition Nové vydání English File, ještě lépe fungující a plně aktualizované. Vše, co máte na English File rádi – zábavné motivující lekce, obsahově vyvážený materiál, důraz na komunikaci – nyní plně aktualizované s novými komponenty: NEW  12 lekcí aktualizované texty a poslechové úlohy NEW  videoreportáže a dokumentární klipy z reálného prostředí pro Practical English a Revise and Check přehledný nový design NEW  komponenty v tištěné i digitální podobě NEW  doplňkové materiály pro studenty (Study Link) i učitele (Teacher Link) Pro studenty: Online Workbook ( podzim 2012) Digitální verze pracovního sešitu. Stejný obsah jako tištěný pracovní sešit PLUS navíc: zabudované audionahrávky automatické vyhodnocení výsledků cvičení plus zpětná vazba funkce Speak and record pro nácvik a záznam mluveného projevu pro učitele možnost sledovat pokroky a výsledky jednotlivých studentů nebo celé třídy prostřednictvím   Learning Management System Online Skills Practice  NEW Online Skills Practice poskytuje studentům přesně to, co ke svému studiu potřebují – další procvičování jazykových dovedností online v době mimo pravidelnou výuku. Reading, Listening, Writing a Speaking ke každé lekci z učebnice Materiál navazující na téma dané lekce Funkce Speak and record pro nácvik a záznam mluveného projevu Funkce umožňující studentům odevzdávat ústní i písemné úkoly učiteli přímo přes počítač Obsah Online Skills Practice je přístupný přes iChecker CD-ROM v pracovním sešitě Pronunciation App  NEW aplikace do mobilních telefonů English File Pronunciation App – interaktivní hry zaměřené na výslovnost.   Dostupné pro iPhone®, iPad®, iPod Touch® a Android™ Student’s Site www.oup.com/elt/englishfile 30 hodin procvičování online pro každou úroveň učebnice gramatika, slovní zásoba, výslovnost funkční jazyk a užitečné fráze práce s textem (Text Builder) a další iTutor  NEW Zcela nový interaktivní DVD-ROM pro domácí samostudium a opakování (součástí učebnice). Obsahuje: video- a audionahrávky z učebnice společně se cvičeními opakovací cvičení zaměřená na gramatiku a slovní zásobu dané lekce cvičení zaměřená na výslovnost + interaktivní Sounds Chart texty z učebnice, diktáty iChecker  NEW Zcela nový doplněk pracovního sešitu pro domácí samostudium, na kterém najdete: audionahrávky ke cvičením v pracovním sešitě testy umožňující studentům sledovat vlastní pokroky odkaz na Online Skills Practice New English File MultiPACKs v jedné knize ½ obsahu učebnice, ½ obsahu pracovního sešitu a kompletní MultiROM MultiPACK A obsahuje lekce 1–4 (platí pro úrovně Elementary a Pre-Intermediate),lekce 1–3 (platí pro úrovně Intermediate, Upper-Intermediate a Advanced) MultiPACK B obsahuje lekce 5–9 (platí pro úrovně Elementary a Pre-Intermediate), lekce 4–7


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.