Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Clive Oxenden, Christina Latham-Koenig: English File Third Edition Elementary Multipack A

Učebnice/Odborná literatura

Clive Oxenden, Christina Latham-Koenig: English File Third Edition Elementary Multipack A

Hodnocení: 1x
  • 4

Třetí vydání čtyřdílného kurzu pro středoškoláky a dospělé studenty. - učebnice s pracovním sešitem, část A - v jedné knize ½ obsahu učebnice, ½ obsahu pracovního sešitu a kompletní MultiROM, MultiPACK A obsahuje lekce 1–4 English File  NEW  Third Edition Nové vydání English File, ještě lépe fungující a plně ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Clive Oxenden, Christina Latham-Koenig: English File Third Edition Elementary Multipack A koupíte i tady

Specifikace Clive Oxenden, Christina Latham-Koenig: English File Third Edition Elementary Multipack A

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 337 Kč

A new edition of the best-selling English File, improved throughout with brand new digital components to use inside and outside the classroom. English File Third edition – the best way to get your students talking. The English File concept remains the same – fun, enjoyable lessons which get students talking through the right mix of language, motivation, and opportunity – but now the content and the components have been updated and improved for students and teachers. The English File third edition digital » ... a dál?

Produkt Clive Oxenden, Christina Latham-Koenig: English File Third Edition Elementary Multipack A

Clive Oxenden, Christina Latham-Koenig: English File Third Edition Elementary Multipack A - parametry

Název produktu: Clive Oxenden, Christina Latham-Koenig: English File Third Edition Elementary Multipack A
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 337 Kč
Maximální cena: 444 Kč
Ušetríte až: 107 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Třetí vydání čtyřdílného kurzu pro středoškoláky a dospělé studenty. - učebnice s pracovním sešitem, část A - v jedné knize ½ obsahu učebnice, ½ obsahu pracovního sešitu a kompletní MultiROM, MultiPACK A obsahuje lekce 1–4 English File  NEW  Third Edition Nové vydání English File, ještě lépe fungující a plně aktualizované. Vše, co máte na English File rádi – zábavné motivující lekce, obsahově vyvážený materiál, důraz na komunikaci – nyní plně aktualizované s novými komponenty: NEW  12 lekcí aktualizované texty a poslechové úlohy NEW  videoreportáže a dokumentární klipy z reálného prostředí pro Practical English a Revise and Check přehledný nový design NEW  komponenty v tištěné i digitální podobě NEW  doplňkové materiály pro studenty (Study Link) i učitele (Teacher Link) Pro studenty: Online Workbook ( podzim 2012) Digitální verze pracovního sešitu. Stejný obsah jako tištěný pracovní sešit PLUS navíc: zabudované audionahrávky automatické vyhodnocení výsledků cvičení plus zpětná vazba funkce Speak and record pro nácvik a záznam mluveného projevu pro učitele možnost sledovat pokroky a výsledky jednotlivých studentů nebo celé třídy prostřednictvím   Learning Management System Online Skills Practice  NEW Online Skills Practice poskytuje studentům přesně to, co ke svému studiu potřebují – další procvičování jazykových dovedností online v době mimo pravidelnou výuku. Reading, Listening, Writing a Speaking ke každé lekci z učebnice Materiál navazující na téma dané lekce Funkce Speak and record pro nácvik a záznam mluveného projevu Funkce umožňující studentům odevzdávat ústní i písemné úkoly učiteli přímo přes počítač Obsah Online Skills Practice je přístupný přes iChecker CD-ROM v pracovním sešitě Pronunciation App  NEW aplikace do mobilních telefonů English File Pronunciation App – interaktivní hry zaměřené na výslovnost.   Dostupné pro iPhone®, iPad®, iPod Touch® a Android™ Student’s Site www.oup.com/elt/englishfile 30 hodin procvičování online pro každou úroveň učebnice gramatika, slovní zásoba, výslovnost funkční jazyk a užitečné fráze práce s textem (Text Builder) a další iTutor  NEW Zcela nový interaktivní DVD-ROM pro domácí samostudium a opakování (součástí učebnice). Obsahuje: video- a audionahrávky z učebnice společně se cvičeními opakovací cvičení zaměřená na gramatiku a slovní zásobu dané lekce cvičení zaměřená na výslovnost + interaktivní Sounds Chart texty z učebnice, diktáty iChecker  NEW Zcela nový doplněk pracovního sešitu pro domácí samostudium, na kterém najdete: audionahrávky ke cvičením v pracovním sešitě testy umožňující studentům sledovat vlastní pokroky odkaz na Online Skills Practice New English File MultiPACKs v jedné knize ½ obsahu učebnice, ½ obsahu pracovního sešitu a kompletní MultiROM MultiPACK A obsahuje lekce 1–4 (platí pro úrovně Elementary a Pre-Intermediate),lekce 1–3 (platí pro úrovně Intermediate, Upper-Intermediate a Advanced) MultiPACK B obsahuje lekce 5–9 (platí pro úrovně Elementary a Pre-Intermediate), lekce 4–7


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.