Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen CLE International Panorama 3 guide pédagogique

Učebnice/Odborná literatura

CLE International Panorama 3 guide pédagogique

Hodnocení: 1x
  • 4

Panorama je sada učebnic, která vznikla na základě zkušeností učitelů z celého světa a díky dlouhodobé spolupráci s nimi. Metoda je určena hlavně pro střední školy, je vhodná i pro skupinovou výuku dospělých studentů jazykových škol. Panorama se zaměřuje na zvládnutí všech oblastí jazyka. Slovní zásoba a mluvený ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83768

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace CLE International Panorama 3 guide pédagogique

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 455 Kč

Publikace: PANORAMA 3 LIVRE DU PROFESSEUR - GIRARDET, J.. Ce niveau comprend : un livre de l'él Publikace: PANORAMA 3 LIVRE DU PROFESSEUR - GIRARDET, J.. ... a dál?

Produkt CLE International Panorama 3 guide pédagogique

CLE International Panorama 3 guide pédagogique - parametry

Název produktu: CLE International Panorama 3 guide pédagogique
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 455 Kč
Maximální cena: 470 Kč
Ušetríte až: 15 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Panorama je sada učebnic, která vznikla na základě zkušeností učitelů z celého světa a díky dlouhodobé spolupráci s nimi. Metoda je určena hlavně pro střední školy, je vhodná i pro skupinovou výuku dospělých studentů jazykových škol. Panorama se zaměřuje na zvládnutí všech oblastí jazyka. Slovní zásoba a mluvený projev jsou probírány prostřednictvím unité „Histoire“, což jsou drobné příběhy a situace z každodenního života. Části „Projet“ nabízí širokou škálu textů a dokumentů pro rozšíření slovní zásoby a získání znalosti frankofonního prostředí. Učebnice obsahují přehledné tabulky slovní zásoby a gramatiky, cvičení jednak podporují analytické myšlení u studentů, aby sami dokázali pochopit fungování francouzského jazyka. Existují zde ale i aktivity, které slouží k zautomatizování určitých gramatických a větných struktur. Obsah učebnic Panorama se snaží studenty aktivně do hodiny zapojit pomocí cvičení na mluvený a psaný projev – diskuse, rozhovory, projekty apod. Panorama 3 guide pédagogique - Jacky Girardet. tyřdílný francouzský kurz pro střední a jazykové školy. - metodická příručka pro učitele Panorama 3 guide pédagogique - Jacky Girardet od nakladatelství CLE International v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Publikace: PANORAMA 3 LIVRE DU PROFESSEUR - GIRARDET, J.. Ce niveau comprend : un livre de l'él Publikace: PANORAMA 3 LIVRE DU PROFESSEUR - GIRARDET, J..


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.