Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Christopher W. Gortner: Zpověď Kateřiny Medicejské

Próza - beletrie

Christopher W. Gortner: Zpověď Kateřiny Medicejské

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor : Christopher W. Gortner, Dar Kateřiny Medicejské je poutavý příběh, který napsal Christopher W. Gortner a vypráví o životě pozoruhodné historické postavy. O Kateřině Medicejské koluje celá řada legend. Říká se, že byla panovačná, svéhlavá a neváhala sáhnout ke krajnímu řešení, pokud se jí někdo znelíbl a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Zpověď Kateřiny Medicej..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Christopher W. Gortner: Zpověď Kateřiny Medicejské koupíte i tady

Specifikace Christopher W. Gortner: Zpověď Kateřiny Medicejské

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 193 Kč

Kateřinu Medicejskou provdali za francouzského krále Jindřicha, kterému se vůbec nelíbila. Raději svou přízeň věnoval milenkám než královně. Když Kateřina ovdoví a zůstane s šesti malými dětmi sama v ... a dál?

Produkt Christopher W. Gortner: Zpověď Kateřiny Medicejské

Christopher W. Gortner: Zpověď Kateřiny Medicejské - parametry

Název produktu: Christopher W. Gortner: Zpověď Kateřiny Medicejské
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 193 Kč
Maximální cena: 289 Kč
Ušetríte až: 96 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : Christopher W. Gortner, Dar Kateřiny Medicejské je poutavý příběh, který napsal Christopher W. Gortner a vypráví o životě pozoruhodné historické postavy. O Kateřině Medicejské koluje celá řada legend. Říká se, že byla panovačná, svéhlavá a neváhala sáhnout ke krajnímu řešení, pokud se jí někdo znelíbl a potřebovala ho dostat z cesty. V době, ve které žila, byly travičské aféry na denním pořádku a lidský život neměl příliš velkou cenu. Ale jak to všechno začalo a co způsobilo změnu křehké dívky v osobnost, jíž se stala? Román Dar Kateřiny Medicejské vám o ní bude vyprávět. Začalo to tím, že ji provdali za francouzského krále Jindřicha. Ten jí poměrně jasně dával najevo, že byla z nouze cnost a jeho vkusu vůbec neodpovídá. Splnil si manželské povinnosti tak, aby zabezpečil trůnu dědice a vůbec se nestaral, jestli nějak pošlapal dívčí city. Dál trávil své dny i noci v náruči krásnějších milenek a zábavných radovánek. Zrádná šlechta, která jej obklopovala, ho v tom ještě podporovala, protože jí to umožnilo nerušeně krást a starat se o vlastní zájmy. Když pak Kateřina Medicejská ovdověla, zůstala sama s šesti malými dětmi v království plném nepřátelství, kde zrada číhala na každém kroku a nikdo netušil odkud se vynoří ruka s vražednou dýkou. Královna se však rozhodla uchopit moc do svých rukou, aby uchovala trůn i království pro své syny. Jaká bude cena, kterou zaplatí? Druh sortimentu : Kniha, Zpověď Kateřiny Medicejské, Jazyk : Čeština, Počet stran : 416 Publikace: Zpověď Kateřiny Medicejské - Gortner Christopher W.. Historický román o jedné z nejznámějších panovnic Francie.

Příběh Čtrnáctileté Kateřiny Medicejské, kterou provdali za

francouzského krále Jindřicha, kterému se vůbec nelíbila.

Raději svou přízeň věnoval milenkám než královně. Když

Kateřina ovdoví a zůstane s šesti malými dětmi sama

v království plném zrádných šlechticů, musí zajistit trůn pro

své syny. Jenže za to zaplatí svými ideály i tajemstvím svého

srdce. Vydává nakladatelství Alpress Publikace: Zpověď Kateřiny Medicejské - Gortner Christopher W..


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.