Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Christina Kuhn: studio d B1

Knihy

Christina Kuhn: studio d B1

Hodnocení: 1x
  • 4

Zpracováno podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky. Od samého počátku zohledňuje kritéria Společného evropského referenčního rámce pro jazyky (SERR). V celé učebnici je systematicky věnována pozornost výslovnosti; každý student má v ceně knihy k dispozici vlastní CD s poslechovými a fonetickými ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Christina Kuhn: studio d B1 koupíte i tady

Specifikace Christina Kuhn: studio d B1

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 312 Kč

Těžištěm učebnice jsou komunikativní kompetence, zakotvené na pevných gramatických základech a rozvíjené v řadě rozmanitých aktivit. Každá úroveň se skládá z dvanácti lekcí v rozsahu 8-10 stran, které mají jednotnou strukturu. Děje v učebnici se odehrávají na pozadí německy mluvícího prostředí a studenti tak podvědomě získávají i základní zeměpisné znalosti. Učebnice nemá oddělený pracovní sešit, sada cvičení v rozsahu 5 stran je vždy součástí příslušné lekce. Závěrečná stránka v lekci je přehledem probraných » ... a dál?

Produkt Christina Kuhn: studio d B1

Christina Kuhn: studio d B1 - parametry

Název produktu: Christina Kuhn: studio d B1
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 312 Kč
Maximální cena: 597 Kč
Ušetríte až: 285 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zpracováno podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky. Od samého počátku zohledňuje kritéria Společného evropského referenčního rámce pro jazyky (SERR). V celé učebnici je systematicky věnována pozornost výslovnosti; každý student má v ceně knihy k dispozici vlastní CD s poslechovými a fonetickými cvičeními.  Gramatika je prezentována v komunikativních situacích a současně s českým výkladem shrnuta v přehledných tabulkách.  Výběr témat je v souladu s požadavky SERR, nechybějí ani profesně orientovaná témata.  Součástí učebnice je pracovní sešit integrovaný v jednotlivých lekcích. Všechny pokyny ke cvičením jsou dvojjazyčné.  Učebnice obsahuje aktuální reálie německy mluvících zemí, doplněné srovnávacím komentářem a úkoly.  V jednotlivých učebnicích jsou uvedeny kompletní modelové testy úrovní "Start Deutsch 1, 2, 3", který prověřuje znalosti na daných úrovních podle SERR. Audionahrávky k těmto testům jsou k dispozici na vloženém CD.  Vyjímatelný slovník obsahuje slovní zásobu po lekcích a příklady slovíček použitých v kontextu. Učebnice byla v celém rozsahu upravena pro potřeby českého prostředí: dvojjazyčné pokyny ke cvičením komparativní hledisko  sociokulturní komentáře  rozšíření gramatických přehledů  překladová cvičení  německo-český slovník řazený po lekcích přímo v učebnici Těžištěm učebnice jsou komunikativní kompetence, zakotvené na pevných gramatických základech a rozvíjené v řadě rozmanitých aktivit. Každá úroveň se skládá z dvanácti lekcí v rozsahu 8-10 stran, které mají jednotnou strukturu. Děje v učebnici se odehrávají na pozadí německy mluvícího prostředí a studenti tak podvědomě získávají i základní zeměpisné znalosti. Učebnice nemá oddělený pracovní sešit , sada cvičení v rozsahu 5 stran je vždy součástí příslušné lekce. Závěrečná stránka v lekci je přehledem probraných komunikativních dovedností, gramatiky a výslovnosti. První díl učebnice byl v celém rozsahu upraven pro potřeby českého prostředí. V dalších dílech české komentáře ubývají, zachovány zůstávají slovníky lekcí a závěrečný abecední slovník s českými ekvivalenty... více informací . Ukázky v PDF: Obsah (216 KB) Lekce 10, Europa und die Deutschen (711 KB) (němčina pro jazykové a střední školy zpracovaná podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky) studio d B1 - učebnice + CD - kolektiv autorů. studio d B1 - učebnice + CD - kolektiv autorů od nakladatelství v kategorii Knihy | | | | | studio d za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Soubor moderních učebnic němčiny studio d, který je určený pro výuku na středních a jazykových školách. Jeho cílem je dovést studenty až k úrovni B1… Christina Kuhn; Silke DemmeNěmčina pro JŠ a SŠ, učebnice + CDFRAUSKniha, čeština Učebnice s pracovním sešitem, audionahrávkami a vyjímatelným slovníkem.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.