MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Ostatní z kategorie knihy » Srovnání cen Christiane F., Sonja Vukovic: Christiane F. - Můj druhý život

Ostatní z kategorie knihy

Christiane F., Sonja Vukovic: Christiane F. - Můj druhý život

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788074110771

Publikace: Christiane F. - Můj druhý život - Pokračování bestselleru My děti ze stanice ZOO - Christiane V. Felscherinow; Sonja Vukovic. Osud Christiane F. znají miliony čtenářů po celém světě. Vyrůstali s drásavou výpovědí třináctileté německé narkomanky o pekle závislosti na heroinu a prostituci. Kniha My děti ze ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.16311
skladem

Jaké má kniha
Christiane F. - Můj dru..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Christiane F., Sonja Vukovic: Christiane F. - Můj druhý život

Čerstvá hodnocení Christiane F., Sonja Vukovic: Christiane F. - Můj druhý život

  • 4

Robin85, 25. listopadu 2015

Není to špatná knížka, ale už není tak šokující jako My děti ze stanice Zoo. Přesto má dost zajímavých částí, jako např. otevřená drogová scéna v Curychu, pobyt ve vězení, to jak snadno se dalo seznámit s různými "slavnými" osobnostmi...Ale rozhodně už vás to tolik nestrhne jako předchozí knížka.


Specifikace Christiane F., Sonja Vukovic: Christiane F. - Můj druhý život

Kategorie Ostatní z kategorie knihy
Nejnižší cena 242 Kč

Osud Christiane F. znají miliony čtenářů po celém světě. Vyrůstali s drásavou výpovědí třináctileté německé narkomanky o pekle závislosti na heroinu a prostituci. ... a dál?

Produkt Christiane F., Sonja Vukovic: Christiane F. - Můj druhý život

Christiane F., Sonja Vukovic: Christiane F. - Můj druhý život - parametry

Název produktu: Christiane F., Sonja Vukovic: Christiane F. - Můj druhý život
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 242 Kč
Maximální cena: 268 Kč
Ušetríte až: 26 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Christiane F. - Můj druhý život - Pokračování bestselleru My děti ze stanice ZOO - Christiane V. Felscherinow; Sonja Vukovic. Osud Christiane F. znají miliony čtenářů po celém světě. Vyrůstali s drásavou výpovědí třináctileté německé narkomanky o pekle závislosti na heroinu a prostituci. Kniha My děti ze stanice ZOO a stejnojmenný film z ní udělaly celebritu a změnily zásadně její život. Po pětatřiceti letech se Christiane Felscherinow nechala přesvědčit novinářkou Sonjou Vukovic, aby vyprávěla, co bylo potom. Procházíme spolu s Christiane jejím bojem se závislostí na drogách, pobytem ve vězení, ale také setkáními s legendami amerického rocku a evropské literatury, šťastnými roky v Řecku a největším darem – narozením syna Philippa. Jaký je dnes život Christiane F. Jakou cenu zaplatila za životní selhání i mediální slávu? Sama říká: „Třicet pět let, a ještě jsem neumřela. Koho by kdy napadlo, že se dožiju jednapadesáti let?“ Publikace: Christiane F. - Můj druhý život - Pokračování bestselleru My děti ze stanice ZOO - Christiane V. Felscherinow; Sonja Vukovic. CD s deseti písničkami nazpívanými na jméno vašeho dítěte. V každé ze superpísniček je jméno obdarovaného zmíněno alespoň třikrát. Spolu s personalizovanou pohádkou o Žabím princi, která je bonusem tohoto CD, to je nejoriginálnější dárek pro děti od jednoho roku do pěti let. K dispozici máme 64 nejčastejších jmen.


Recenze Christiane F., Sonja Vukovic: Christiane F. - Můj druhý život

Robin85, 25. listopadu 2015Není to špatná knížka, ale už není tak šokující jako My děti ze stanice Zoo. Přesto má dost zajímavých částí, jako např. otevřená drogová scéna v Curychu, pobyt ve vězení, to jak snadno se dalo seznámit s různými "slavnými" osobnostmi...Ale rozhodně už vás to tolik nestrhne jako předchozí knížka.

Zobrazit celou recenzi
Hodnocení:
  • 4
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Christiane F., Sonja Vukovic: Christiane F. - Můj druhý život

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.