Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Christian Stock: Syndrom vyhoření a jak jej zvládnout

Učebnice/Odborná literatura

Christian Stock: Syndrom vyhoření a jak jej zvládnout

Hodnocení: 1x
  • 4

Cítíte se dlouhodobě a neúměrně vytíženi? Jste často ve stresu? Nemáte už sílu takto dále pokračovat? Pak vám hrozí tzv. vyhoření. V této knížce plné příkladů ze života zjistíte, čím se vyhoření liší od "normálního" stresu, jak jej poznáte a zda jste kandidátem na vyhoření. Dočtete se, co syndrom vyhoření ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Syndrom vyhoření a jak ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Christian Stock: Syndrom vyhoření a jak jej zvládnout koupíte i tady

Specifikace Christian Stock: Syndrom vyhoření a jak jej zvládnout

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 142 Kč

Cítíte se dlouhodobě a neúměrně vytíženi? Jste často ve stresu? Nemáte už sílu takto dále pokračovat? Pak vám hrozí tzv. vyhoření. V této knížce plné příkladů ze života zjistíte, čím se vyhoření liší ... a dál?

Produkt Christian Stock: Syndrom vyhoření a jak jej zvládnout

Christian Stock: Syndrom vyhoření a jak jej zvládnout - parametry

Název produktu: Christian Stock: Syndrom vyhoření a jak jej zvládnout
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 142 Kč
Maximální cena: 169 Kč
Ušetríte až: 27 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Cítíte se dlouhodobě a neúměrně vytíženi? Jste často ve stresu? Nemáte už sílu takto dále pokračovat? Pak vám hrozí tzv. vyhoření. V této knížce plné příkladů ze života zjistíte, čím se vyhoření liší od "normálního" stresu, jak jej poznáte a zda jste kandidátem na vyhoření. Dočtete se, co syndrom vyhoření způsobuje, jaké faktory v zaměstnání hrají roli (zvýšené pracovní vytížení, bezohlední kolegové, nespravedliví šéfové, konflikty mezi osobním životem a prací) a jaké postoje a vzorce vašeho chování riziko burnout syndromu zvyšují. Poznáte, jak vyhoření účinně předcházet a jak řešit již existující problém. Ať už jste přetěžováni v zaměstnání, anebo se musíte vyrovnat se složitými rodinnými událostmi, pojďte se naučit, jak s vyhořením úspěšně bojovat.O autoroviDr. med. Christian StockOdborný lékař v oblasti vnitřního lékařství a lékařské psychoterapie, vedoucí lékař na psychosomatické klinice, kvalifikovaný školitel (DVNLP - německý svaz neurolingvistického programování), klinická hypnóza (MEG - magnetoencefalografie), léčba traumatu pomocí psychoterapeutické metody EMDR - desenzibilizace a přepracování pomocí očních pohybů (mezinárodní asociace EMDRIA), poradenství v oblastech syndromu vyhoření, mobbingu neboli teroru na pracovišti a zvládání stresu, supervize. V německém Bielfeldu současně provozuje svou soukromou praxi.Internetová adresa: www.stockseminare.deE-mail: c.stock@onlinehome.deO autorovi 9Předmluva 111. Co je to vyhoření? 13Burnout syndrom - čím se liší od stresu a deprese 14Je vyhoření nemoc? 14Podobnost se stresem 15Jak vzniká chronický stres? 16Rozdíly mezi vyhořením a depresí 18Hlavní příznaky syndromu vyhoření 19Vyčerpání 19Odcizení 20Pokles výkonnosti 22Vývoj burnout syndromu 23Vnitřní a vnější stresové faktory 24Vyhoření v profesní sféře a v soukromí 25Test: Jsem v ohrožení? 26Vyhodnocení 27Nápověda k hodnocení 282. Rizikové faktory v zaměstnání 31Obecné rizikové faktory 32Zvýšená pracovní zátěž 32Vyšší nároky 32Působení rušivých vlivů 33Co s tím? 34Nedostatek samostatnosti 34Nedostatek uznání 36Špatný kolektiv 37Nespravedlnost 38Konflikt hodnot 393. Rizikové faktory osobnostní 41Vzorce chování 42Typ chování A 42Typ chování B 43Rovnováha mezi typem osobnosti A a B 44Jiné typologie 44Poháněcí mechanismy - náš vnitřní hlas 45Souvislost se syndromem vyhoření 47Opak motivátorů - dovolení 48Jaké motivátory vás ovlivňují? 49Nízká odolnost 49Co udržuje lidské zdraví 50Vědomí souvztažnosti 50Resilience 52Resilience, vědomí souvztažnosti a schopnost zvládat zátěž 53Coping 53Souvislost se syndromem vyhoření 554. Jak se chránit před vyhořením 57Jak na tom jste - co můžete udělat? 58Jak najít profesionální pomoc 58Jaké ochranné prostředky mají smysl? 58Získejte odstup 59Situační analýza: Zloději a zdroje energie 62Zmapujte svůj stres 63Sestavte si časový diagram 64Výsledek 66Určete si cíle 66Jak správně formulovat cíle 67Kontrola úspěšnosti a osobní zdroje 69Relaxace a cvičení 69Určete si správnou míru 69Relaxační metody 70Kondiční cvičení


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.