Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy osobnosti a fakta » Srovnání cen Čhögjal Namkhai Norbu: Duhové tělo

Knihy osobnosti a fakta

Čhögjal Namkhai Norbu: Duhové tělo

Hodnocení: 1x
  • 4

Indie je hrdým domovem ájurvédy, nejstaršího systému zdravotní péče, jenž se díky svému celostnímu přístupu po právu nazývá „Vědou života.“ Samotný název ajurvéda je dnes celosvětově uznávaným synonymem přírodních principů léčby. Její preventivní a léčebný potenciál je nesmírný. O mnohačetné užitečnosti ájurvédské ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Duhové tělo
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Čhögjal Namkhai Norbu: Duhové tělo koupíte i tady

Specifikace Čhögjal Namkhai Norbu: Duhové tělo

Kategorie Knihy osobnosti a fakta
Nejnižší cena 98 Kč

Duhové tělo je jedním z nejvyšších dovršení dzogčhenu, prastaré duchovní nauky o esenciální podstatě lidského bytí. Při realizaci duhového těla dochází k přeměně tělesných složek na esenci pěti elemen ... a dál?

Produkt Čhögjal Namkhai Norbu: Duhové tělo

Čhögjal Namkhai Norbu: Duhové tělo - parametry

Název produktu: Čhögjal Namkhai Norbu: Duhové tělo
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 98 Kč
Maximální cena: 155 Kč
Ušetríte až: 57 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Indie je hrdým domovem ájurvédy, nejstaršího systému zdravotní péče, jenž se díky svému celostnímu přístupu po právu nazývá „Vědou života.“ Samotný název ajurvéda je dnes celosvětově uznávaným synonymem přírodních principů léčby. Její preventivní a léčebný potenciál je nesmírný. O mnohačetné užitečnosti ájurvédské medicíny svědčí nejen její dlouhá historie, nýbrž i nedávné vědecké důkazy. Tato publikace je velmi potřebným a významným příspěvkem k povědomí o vědeckých aspektech ájurvédy. Ájurvéda se nikdy nepřestala vyvíjet. V posledních padesáti letech se výrazně zaměřila na diagnostiku, léčbu a vývoj léků. Publikace shrnuje nejrůznější aspekty, o než se ájurvédský systém v průběhu svého vývoje obohatil. Indie stojí v dnešní době před obrovskými výzvami spojenými s nutností ochrany komplexního systému tradiční medicíny, jenž plně závisí na rostlinných a minerálních zdrojích, s nutností jeho uchování v čisté podobě a oživením místních zdravotních tradic. Hlavním motivem snah indické vlády je uvést tradiční systémy do hlavního proudu celosvětové zdravotní péče, v co nejširším měřítku umožnit jejich využití a zpřístupnit jejich výhody celému lidstvu. Indická vláda vkládá v posledních létech značné úsilí do podpory a propagace systémů Tradiční indické medicíny, zejména ájurvédy. Vydání této knihy v češtině je výsledkem společného úsilí odboru AYUSH při Ministerstvu zdravotnictví Indické vlády, České asociace ájurvédské medicíny, Velvyslanectví Indické republiky v Praze a občanského sdružení Nálanda. Všem, kdo se na něm podíleli, patří upřímné díky. Duhové tělo - Život a dosažení realizace Togdena Orgjen Tendzina - Čhögjal Namkhai Norbu. Duhové tělo je jedním z nejvyšších dovršení dzogčhenu, prastaré duchovní nauky o esenciální podstatě lidského bytí. Při realizaci duhového těla dochází k přeměně tělesných složek na esenci pěti elementů, a po smrti tedy nezůstane žádné materiální tělo. Tato kniha předkládá životní příběh tibetského jógina žijícího převážně v první polovině 20. století, Togdena Orgjen Tendzina. Ten duhového těla dosáhl při svém věznění ve východním Tibetu. Svědky této neobyčejné události se stali i čínští úředníci, kteří byli za jeho uvěznění odpovědní. Autorem tohoto ohromujícího životopisu je Togdenův synovec Čhögjal Namkhai Norbu (nar. 1938), jeden z velkých žijících dzogčhenových mistrů. Tento životní příběh čerpá z rozsáhlých poznámek, které autor sepsal při návštěvě svého strýce v Derge v roce 1954, a z informací, jež po Togdenově smrti obdržel od Sala Karma Samtena (1919–1993), který byl rovněž jóginovým žákem a synovcem. Duhové tělo - Život a dosažení realizace Togdena Orgjen Tendzina - Čhögjal Namkhai Norbu od nakladatelství Maitrea a.s. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.