Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Charles Louis de Montesquieu: Sláva a úpadek říše římské

Knihy

Charles Louis de Montesquieu: Sláva a úpadek říše římské

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Sláva a úpadek říše římské - Charles Montesquieu, Za klíčová díla této významné osobnosti francouzské kultury bývají považována tři díla. Zatímco prvá dvě – Perské listy a O duchu zákonů – se již dávno dočkala českého překladu, třetí z nich – Sláva a úpadek říše římské – na něj stále čekal. Jedno ze základních děl ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Sláva a úpadek říše řím..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Charles Louis de Montesquieu: Sláva a úpadek říše římské koupíte i tady

Specifikace Charles Louis de Montesquieu: Sláva a úpadek říše římské

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 127 Kč

Za klíčová díla této významné osobnosti francouzské kultury bývají považována tři díla. Zatímco prvá dvě – Perské listy a O duchu zákonů – se již dávno dočkala českého překladu, třetí z nich – Sláva a ... a dál?

Produkt Charles Louis de Montesquieu: Sláva a úpadek říše římské

Charles Louis de Montesquieu: Sláva a úpadek říše římské - parametry

Název produktu: Charles Louis de Montesquieu: Sláva a úpadek říše římské
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 127 Kč
Maximální cena: 179 Kč
Ušetríte až: 52 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Sláva a úpadek říše římské - Charles Montesquieu, Za klíčová díla této významné osobnosti francouzské kultury bývají považována tři díla. Zatímco prvá dvě – Perské listy a O duchu zákonů – se již dávno dočkala českého překladu, třetí z nich – Sláva a úpadek říše římské – na něj stále čekal. Jedno ze základních děl tohoto originálního myslitele XVIII. století a předního představitele francouzského osvícenství se tak poprvé dostává do rukou českých čtenářů. Jeho úvahy o římské říši, k jejímuž duchovnímu odkazu se dnešní Evropa hrdě hlásí, tak zdaleka nejsou jen splátkou dávnému dluhu, ale mají co říci i dnešnímu světu. Autor v nich uplatnil jak své právní a filozofické vzdělání, tak i erudici historika a literáta. Je svým způsobem příznačné, že zánik římské říše spatřoval především v úpadku její lásky ke svobodě. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Historie a military | Dějiny/Historie | Starověk | Starověký Řím od AKROPOLIS naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.