Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Český jazyk a literatura - Maturitní testy nanečisto

Učebnice/Odborná literatura

Český jazyk a literatura - Maturitní testy nanečisto

Hodnocení: 1x
  • 4

Český jazyk a literatura - Maturitní testy nanečisto - Martina a kolektiv Komsová. Čeká vás maturitní zkouška? Chcete si ověřit, jak jste připraveni na povinnou část maturity - didaktický test z českého jazyka a literatury? Tato kniha obsahuje soubor testů v takové podobě, aby se co nejvíce přiblížily reálné situaci ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Český jazyk a literatur..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Český jazyk a literatura - Maturitní testy nanečisto koupíte i tady

Specifikace Český jazyk a literatura - Maturitní testy nanečisto

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 141 Kč

Čeká vás maturitní zkouška? Chcete si ověřit, jak jste připraveni na povinnou část maturity - didaktický test z českého jazyka a literatury? Tato kniha obsahuje soubor testů v takové podobě, aby se co nejvíce přiblížily reálné situaci maturitní zkoušky. Navíc si po vyřešení každého testu ve stanoveném čase můžete vyhodnotit výsledky a v komentovaném řešení přečíst důvody, které vysvětlují správné i špatné odpovědi. Předkládané didaktické testy odpovídají Katalogu požadavků zkoušek společné části maturitní zkoušky » ... a dál?

Produkt Český jazyk a literatura - Maturitní testy nanečisto

Český jazyk a literatura - Maturitní testy nanečisto - parametry

Název produktu: Český jazyk a literatura - Maturitní testy nanečisto
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 141 Kč
Maximální cena: 239 Kč
Ušetríte až: 98 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Český jazyk a literatura - Maturitní testy nanečisto - Martina a kolektiv Komsová. Čeká vás maturitní zkouška? Chcete si ověřit, jak jste připraveni na povinnou část maturity - didaktický test z českého jazyka a literatury? Tato kniha obsahuje soubor testů v takové podobě, aby se co nejvíce přiblížily reálné situaci maturitní zkoušky. Navíc si po vyřešení každého testu ve stanoveném čase můžete vyhodnotit výsledky a v komentovaném řešení přečíst důvody, které vysvětlují správné i špatné odpovědi. Předkládané didaktické testy odpovídají Katalogu požadavků zkoušek společné části maturitní zkoušky pro český jazyk a literaturu platnému od školního roku 2014/2015, a to jak z hlediska ověřovaných cílů (očekávaných vědomostí a dovedností), tak z hlediska procentuálního zastoupení těchto cílů v testu. S přípravným materiálem získáte možnost - vyzkoušet si vyřešení pěti různých testů vytvořených podle kritérií CERMATU, - zjistit aktuální úroveň svých vědomostí a dovedností, - nacvičit si určité postupy a snížit tak míru stresu při řešení didaktických testů při maturitě. Díky přípravě nanečisto si nejen zopakujete učivo, ale také lépe poznáte své silné i slabší stránky a zvýšíte tak svoji šanci na úspěch. Český jazyk a literatura - Maturitní testy nanečisto - Martina a kolektiv Komsová od nakladatelství Computer Media s.r.o. v kategorii | | Maturita za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.