Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Český jazyk 7 - učebnice

Učebnice/Odborná literatura

Český jazyk 7 - učebnice

Hodnocení: 1x
  • 4

Nové přepracované vydání oblíbené řady českého jazyka pro 2. stupeň ZŠ a VG - tzv. nové generace systémových učebnic. Jsou zde zapracovány požadavky učitelů, kteří učebnice prakticky využívají již 10 let, a přizpůsobili je ještě více potřebám součastného žáka. Výsledkem jsou přehlednější učebnice obsahující moderní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Jaké má kniha
Český jazyk 7 - učebnice
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Český jazyk 7 - učebnice koupíte i tady

Specifikace Český jazyk 7 - učebnice

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 138 Kč

Přepracované učebnice oblíbené řady českého jazyka pro 2. stupeň ZŠ a VG právě vycházejí v tzv. nové generaci učebnic. Autoři zapracovali  požadavky učitelů, kteří učebnice prakticky využívají již 10 let, a přizpůsobili je ještě více potřebám současného žáka. Učebnice nové generace: jsou přehlednější obsahují moderní texty orientované na rozvíjení komunikační kompetence žáků věnují » ... a dál?

Produkt Český jazyk 7 - učebnice

Český jazyk 7 - učebnice - parametry

Název produktu: Český jazyk 7 - učebnice
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 138 Kč
Maximální cena: 169 Kč
Ušetríte až: 31 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nové přepracované vydání oblíbené řady českého jazyka pro 2. stupeň ZŠ a VG - tzv. nové generace systémových učebnic. Jsou zde zapracovány požadavky učitelů, kteří učebnice prakticky využívají již 10 let, a přizpůsobili je ještě více potřebám součastného žáka. Výsledkem jsou přehlednější učebnice obsahující moderní texty orientované na rozvíjení komukační komptence žáků. V učebnicích se věnuje více prostoru pro opakování a prosvičování, včetně cvičení na porozumění textu s yužitím vybraných metod kritického myšlení, posílili jsme hledání souvislostí a zapojili ve větší míře průřezová témata a mezipředmětové vztahy. Nově jsou součástí příručky učitele i náměty na projekty. Učebnice jsou členěny vždy na hlavní text a lištu. Hlavní text obsahuje základní informace, výkladové pasáže i cvičení různýmých typů včetně problémových a textových úkolů, pravidelně je zařazována práce s textem a úkoly na porozumění textu. Lišta má především motivační chatakter nebo jsou úkoly na ní určeny pro samostatnou či individuální práci žáků. Může být využita i jako zdroj dalších úkolů pro žáky gymnaziálních tříd. Lišta je nově umístěna vždy na pravé straně, což je uživatelsky příjemnější při práci na moderních zažízeních, interaktivních tabulích, tabletech. Učebnice jsou tematicky uspořádané, oddíl Komunikace a sloh je koncipován jako samostatný. Učebnice obsahují prvky vnitřní i vnější integrace učiva jednak s ostatními složkami předmětu český jazyk a literatura, jednak s ostatními předměty. Prvky integrace také posilují vztahy mezi výukou češtiny a jiného cizího jazyka, umožňují zařadit více úkolů s komunikativním zaměřením, umožňují posilovat vytváření klíčových kompetencí předeším kompetence komunikativní, kompetence k řešení problémů a kompetence k učení. Za  jednotlivými tamatickými celky je zařazován speciální blok nazvaný  Hledání souvislostí obsahující prvky vnější integrace, např. jsou zde odkazy do výtvarné výchovy, dějepisu, zeměpisu, biologie, občanské výchovy apod. Blok posiluje hledání a nalézání vztahů, měl by pomoci zapamatovat si poznatky v kontextu, ne je vnímat jako izolované. Tématické zaměření bloku umožňujě rozvíjení zejména kompetencí občanských, sociálních a personálních - tématy jsou mezilidské vztyhy, historie, problematika tříděného odpadu, problémy šikany, drogové závislosti a pod. Učebnice jsou vždy dolněny věcným i jmenným rejstříkem, aby  si žáci mohli rychle vyhledávat informace, na liště jsou časté odkazy i na vyhledávání údajů či dokladů v jazykových příručkách nebo na internetu. Předpokládá se tak rozvíjení kompetence k učení. Pracovní sešit je rozšířen o několik stran obsahující další cvičení pro chytré hlavy. Na začátku sešitu je posíleno opakování z předchozího ročníku jsou zařazeny opakovací strany k tématu, testové úkoly a pravopisné oříšky a prostor je věnovám i práci s multimediálním materiálem. Samozřelmostí zůstává výjímatelný Přehled učiva, který má rovněž novou podobu. Také příručka učitele je nově zpracována, zohledňuje i


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.