Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Český jazyk 5 nově Pracovní sešit pro 5. ročník, 1. díl

Učebnice/Odborná literatura

Český jazyk 5 nově Pracovní sešit pro 5. ročník, 1. díl

Hodnocení: 1x
  • 5

Opakování a procvičování učiva 5. ročníku. Pracovní sešit je sestaven k učebnici Český jazyk 5.r. ZŠ (nakladatelství Nová škola).  Opakování, Části slova - kořen, předpona, přípona, koncovka; Slova příbuzná; Tvoření slov; Zdvojené souhlásky; Předpony s-, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Český jazyk 5 nově Pracovní sešit pro 5. ročník, 1. díl

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 59 Kč

Opakování a procvičování učiva 5. ročníku. Pracovní sešit je sestaven k učebnici Český jazyk 5.r. ZŠ (nakladatelství Nová škola).  Opakování, Části slova - kořen, předpona, přípona, koncovka; Slova příbuzná; Tvoření slov; Zdvojené souhlásky; Předpony s-, z-, vz-; Předložky s, z ; Skupiny bě / bje, vě / vje, pě, mě / mně; Dělení slov; Pravopis i,í / y,ý po obojetných souhl.; Diktáty ) Tento pracovní sešit obsahuje Klíč » ... a dál?

Produkt Český jazyk 5 nově Pracovní sešit pro 5. ročník, 1. díl

Český jazyk 5 nově Pracovní sešit pro 5. ročník, 1. díl - parametry

Název produktu: Český jazyk 5 nově Pracovní sešit pro 5. ročník, 1. díl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 59 Kč
Maximální cena: 59 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Opakování a procvičování učiva 5. ročníku. Pracovní sešit je sestaven k učebnici Český jazyk 5.r. ZŠ (nakladatelství Nová škola).  Opakování, Části slova - kořen, předpona, přípona, koncovka; Slova příbuzná; Tvoření slov; Zdvojené souhlásky; Předpony s-, z-, vz-; Předložky s, z ; Skupiny bě / bje, vě / vje, pě, mě / mně; Dělení slov; Pravopis i,í / y,ý po obojetných souhl.; Diktáty ) Tento pracovní sešit obsahuje Klíč řešení. Vydán v roce 2011.

V čem jsou pracovní sešity Český jazyk 5 nové? V úvodu jednotlivých kapitol jsou pro žáky připraveny práce s textem se zajímavými úkoly. Pracovní sešity jsou doplněny o sebehodnocení žáků, které je zpracováno hravou formou. Pracovní sešity mají větší formát.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.