Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Čechy na úsvitě dějin

Knihy

Čechy na úsvitě dějin

Hodnocení: 1x
  • 4

Obraz počátků českého osídlení a raných českých dějin je podán zejména na základě archeologických výzkumů. Autor - přední odborník na nejstarší české dějiny - se zabývá vývojem a stavem hospodářství i kultury na území dnešních Čech od 6. do poloviny 11. století. Výklad je neobyčejně zevrubný, vedle dobových ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Čechy na úsvitě dějin

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 225 Kč

Obraz počátků českého osídlení a raných českých dějin je podán zejména na základě archeologických výzkumů. Autor - přední odborník na nejstarší české dějiny - se zabývá vývojem a stavem hospodářství i kultury na území dnešních Čech od 6. do poloviny 11. století. Výklad je neobyčejně zevrubný, vedle dobových dokumentů, kronik, ale i legend a pověstí jde zejména o hmotné památky, které byly objeveny mnohaletými archeologickými výzkumy. Autor se snaží dobrat poznání na základě přísného a důkladného rozboru » ... a dál?

Produkt Čechy na úsvitě dějin

Čechy na úsvitě dějin - parametry

Název produktu: Čechy na úsvitě dějin
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 225 Kč
Maximální cena: 225 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Obraz počátků českého osídlení a raných českých dějin je podán zejména na základě archeologických výzkumů. Autor - přední odborník na nejstarší české dějiny - se zabývá vývojem a stavem hospodářství i kultury na území dnešních Čech od 6. do poloviny 11. století. Výklad je neobyčejně zevrubný, vedle dobových dokumentů, kronik, ale i legend a pověstí jde zejména o hmotné památky, které byly objeveny mnohaletými archeologickými výzkumy. Autor se snaží dobrat poznání na základě přísného a důkladného rozboru historických faktů, domněnky a legendy slouží jen jako zajímavá ilustrace. Kniha je určena širokému okruhu čtenářů-laiků, ale není lehké text číst; pro nepřehledné množství faktů i vedlejších poznatků se často ztrácí linie hlavního výkladu. Doplněno fotografiemi nejzajímavějších archeologických vykopávek, dále obsáhlými poznámkami, vysvětlivkami, bibliografií a rejstříkem. Počet stran: 335. Vynikající stav.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.