Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Carlo Adolfo Martigli: Kacíř

Próza - beletrie

Carlo Adolfo Martigli: Kacíř

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor : Carlo Adolfo Martigli, Kacíř je historický román, který napsal Carlo Adolfo Martigli . Na papežský stolec usedl jeden z nejbohatších mužů tehdejšího světa. Borgia. To, že získal nejvyšší církevní post neznamenalo ani v nejmenším, že by se snad vzdával svého rozverného zůsobu života. Znamenalo to pouze to, že ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8252
skladem

Jaké má kniha
Kacíř
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Carlo Adolfo Martigli: Kacíř

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 149 Kč

Na konci 15. století, kdy Řím ovládá nevyzpytatelná rodina Borgiů, doufají Ferruccio de Mola a jeho manželka Leonora v klidný život na svém statku. Avšak nové zákony ve Florencii, neshody papeže s Medicejskými a jeden tajný spis je násilně rozdělí. Únos těhotné Leonory má přinutit Ferruccia prozradit tajemství všech tajemství…Výrobce: Alpress | Pevná s přebalem lesklá | Parametr 3: rozměr: 205x135x39mm | Počet stran: 408 ... a dál?

Produkt Carlo Adolfo Martigli: Kacíř

Carlo Adolfo Martigli: Kacíř - parametry

Název produktu: Carlo Adolfo Martigli: Kacíř
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 149 Kč
Maximální cena: 258 Kč
Ušetríte až: 109 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : Carlo Adolfo Martigli, Kacíř je historický román, který napsal Carlo Adolfo Martigli . Na papežský stolec usedl jeden z nejbohatších mužů tehdejšího světa. Borgia. To, že získal nejvyšší církevní post neznamenalo ani v nejmenším, že by se snad vzdával svého rozverného zůsobu života. Znamenalo to pouze to, že hlavou církve se stal prohnaný intrikán, který Řím i celou zemi opředl sítí všemožných intrik a vražedných úkladů. Kdo se znelíbil, zmizel. Kdo se ozval, zmizel. A rodina Borgiů bohatla a vzkvétala. Věk nekontrolovatelného bezpráví a nevýslovné zkaženosti nabral svůj směr k hromadění moci a dalšího bohatství. V této pohnuté době se Ferruccio de Mola se svou manželkou Leonorou rozhodli vzdálit z Říma a hledají útočiště na svém venkovském statku ve Florencii. Ale není jim souzeno najít klid a starat se o rodinu. Florencii vládne mnohem osvícenější vladař Lorenzo Magnifico, ale rozpory, které vládnou mezi knížectvím a Římem mají za následek hluboký konflikt mezi Lorenzem a Borgiou. K tomu připočítejme existenci jednoho tajného spisu, o kterém Ferrucio ví a o drama je postaráno. Těhotnou Leonoru někdo unese a Ferrucia se snaží vydírat životem jeho manželky, aby prozradil tajemství všech tajemství... Druh sortimentu : Kniha, Kacíř, Jazyk : Čeština, Počet stran : 408 Publikace: Kacíř - Martigli Carlo Adolfo. Na konci 15. století, kdy Řím ovládá nevyzpytatelná rodina

Borgiů, doufají Ferruccio de Mola a jeho manželka Leonora

v klidný život na svém statku. Avšak nové zákony ve Florencii,

neshody papeže s Medicejskými a jeden tajný spis je násilně

rozdělí. Únos těhotné Leonory má přinutit Ferruccia prozradit

tajemství všech tajemství… Publikace: Kacíř - Martigli Carlo Adolfo. Carlo Adolfo MartigliALPRESS 2012, edice KlokanKniha, čeština, 408 stranBestseller v patnácti zemích


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.