Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Carla Tkadlečková, P. Tlustý: Genau! 2 - Němčina pro SOŠ a učiliště (Učebnice + PS + 2CD)

Učebnice/Odborná literatura

Carla Tkadlečková, P. Tlustý: Genau! 2 - Němčina pro SOŠ a učiliště (Učebnice + PS + 2CD)

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: GENAU! 2 UČEBNICE a PRACOVNÍ SEŠIT - kol.. Kurz německého jazyka pro střední odborné školy a učiliště Dvoudílná řada učebnic němčiny Genau! je určena hlavně pro studenty, kteří neukončují studium maturitou. Kniha se omezuje na nejnutnější rozsah gramatiky a tím zvyšuje zájem studentů o jazyk. Rozsah řady ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78199
skladem

Jaké má kniha
Genau! 2 - Němčina pro ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Carla Tkadlečková, P. Tlustý: Genau! 2 - Němčina pro SOŠ a učiliště (Učebnice + PS + 2CD) koupíte i tady

Specifikace Carla Tkadlečková, P. Tlustý: Genau! 2 - Němčina pro SOŠ a učiliště (Učebnice + PS + 2CD)

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 265 Kč

Druhý díl učebního souboru se obsahově i metodicky řídí požadavky Společného evropského referenčního rámce pro jazyky a naplňuje úroveň A2. Učebnice studenty připravuje mj. na zkoušku Start Deutsch. P ... a dál?

Produkt Carla Tkadlečková, P. Tlustý: Genau! 2 - Němčina pro SOŠ a učiliště (Učebnice + PS + 2CD)

Carla Tkadlečková, P. Tlustý: Genau! 2 - Němčina pro SOŠ a učiliště (Učebnice + PS + 2CD) - parametry

Název produktu: Carla Tkadlečková, P. Tlustý: Genau! 2 - Němčina pro SOŠ a učiliště (Učebnice + PS + 2CD)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 265 Kč
Maximální cena: 369 Kč
Ušetríte až: 104 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: GENAU! 2 UČEBNICE a PRACOVNÍ SEŠIT - kol.. Kurz německého jazyka pro střední odborné školy a učiliště Dvoudílná řada učebnic němčiny Genau! je určena hlavně pro studenty, kteří neukončují studium maturitou. Kniha se omezuje na nejnutnější rozsah gramatiky a tím zvyšuje zájem studentů o jazyk. Rozsah řady Tato řada má 2 díly, přičemž každý díl kombinuje učebnici a pracovní sešit. Přehled dílů řady: 1. díl učebnice a pracovního sešitu A1 2. díl učebnice a pracovního sešitu A2 Koncepce učebnice Kniha nabízí studentům atraktivní formou přiměřené funkční množství gramatiky a slovní zásoby a tím je nepřetěžuje. Kniha je určena pro nematuritní obory. Titul klade důraz na systémové procvičování gramatických jevů, přehledný a strukturovaný výklad gramatiky, dostatečné množství cvičení k procvičování. Kniha je plnobarevná, pracovní sešit je černobílý, má atraktivní vzhled. Velkou roli hrají poslechová cvičení. Volba témat v knize je podřízena uživatelům - tedy mladým lidem. Každá lekce se člení na motivační stranou, dále pak 3 dvoustrany látky lekce, které jsou doplněny rámečky pro lepší upevnění probírané látky, poslední strana je věnována rekapitulaci gramatiky. Jedna kniha obsahuje 10 lekcí + 2 opakovací bloky "Fertigkeitstraining" zaměřené na jazykový certifikát Start Deutsch 1, resp. Start Deutsch 2, s lekcemi knihy souvisí lekce v pracovním sešitě, který je navíc doplněn opakovací jednotkou "Zwischenstopp" po každé páté lekci. V pracovním sešitě je také německo-český slovníček řazený podle lekcí. Součástí knihy jsou také 2 audio-CD se všemi poslechovými texty, učitel nepotřebuje žádná dodatečná CD. První díl dvoudílné řady učebnic němčiny Genau! 2 je určená pro nematuritní obory středních škol. První díl učebnice vede k ovládnutí znalostní úrovně A2. Učebnice kombinovaná s pracovním sešitem je barevná, má přitažlivý design a její součástí jsou také 2 poslechová audio-CD se všemi poslechovými texty (není nutné žádné další CD pro učitele). Učebnice vychází přímo z potřeb a nároků studentů a učitelů středních odborných škol. Publikace: GENAU! 2 UČEBNICE a PRACOVNÍ SEŠIT - kol.. Publikace: Genau! 2 - Němčina pro SOŠ a učiliště (Učebnice + PS + 2CD) - kol.. Druhý díl učebního souboru se obsahově i metodicky řídí požadavky Společného evropského referenčního rámce pro jazyky a naplňuje úroveň A2. Učebnice studenty připravuje mj. na zkoušku Start Deutsch. Při dotaci 2-3 hodiny týdně vystačí na jeden a půl školného roku.Učebnice Genau! 2 reaguje na aktuální potřeby a nároky studentů i učitelů středních odborných škol: atraktivní a přístupnou formou nabízí studentům odborných škol přiměřené a funkční množství gramatiky i slovní zásoby a věnuje více času na procvičení i osvojení si základních jazykových jevů. Jejím cíle je motivovat a zaujmout pro němčinu i ty studenty, kteří neukončují studium maturitou, nebo mají němčinu pouze jako druhý cizí jazyk. Díky důrazu na poslechová a komunikační cvičení se studenti naučí aktivně používat základy německéh


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.