Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Cambridge university press The New Cambridge English Course 2+Key+CD, Michael Swan, Catheri

Učebnice/Odborná literatura

Cambridge university press The New Cambridge English Course 2+Key+CD, Michael Swan, Catheri

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Učebnice anglický jazyk SŠ - AJ - New Cambridge. The New Cambridge English Course je kurz, na který se mohou učitelé a studenti spolehnout, že pokryje kompletní rozsah a hloubku jazyka a dovedností potřebných pro začátečníky i pro pokročilé. Každá úroveň je navržen tak, aby pokryla alespoň 72 hodin výuky ve třídě ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78889

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Cambridge university press The New Cambridge English Course 2+Key+CD, Michael Swan, Catheri

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 299 Kč

Učebnice anglický jazyk SŠ - AJ - New Cambridge. The New Cambridge English Course je kurz, na který se mohou učitelé a studenti spolehnout, že pokryje kompletní rozsah a hloubku jazyka a dovedností potřebných pro začátečníky i pro pokročilé. Každá úroveň je navržen tak, aby pokryla alespoň 72 hodin výuky ve třídě pomocí učebnice, s dalšími samostudijními materiály poskytnutými v pracovním sešitu. Kurz má osvědčený multi-osnovový přístup, který zahrne práci ve všech důležitých aspektech studia jazyka: gramatika, » ... a dál?

Produkt Cambridge university press The New Cambridge English Course 2+Key+CD, Michael Swan, Catheri

Cambridge university press The New Cambridge English Course 2+Key+CD, Michael Swan, Catheri - parametry

Název produktu: Cambridge university press The New Cambridge English Course 2+Key+CD, Michael Swan, Catheri
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 299 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Učebnice anglický jazyk SŠ - AJ - New Cambridge. The New Cambridge English Course je kurz, na který se mohou učitelé a studenti spolehnout, že pokryje kompletní rozsah a hloubku jazyka a dovedností potřebných pro začátečníky i pro pokročilé. Každá úroveň je navržen tak, aby pokryla alespoň 72 hodin výuky ve třídě pomocí učebnice, s dalšími samostudijními materiály poskytnutými v pracovním sešitu. Kurz má osvědčený multi-osnovový přístup, který zahrne práci ve všech důležitých aspektech studia jazyka: gramatika, slovní zásoba, výslovnost, dovednosti, pojmy a funkce. Kurz pro Young adult/Adult learners. Velice úspěšný kurz skládající se ze čtyř úrovní 1 - beginner až 4 - upper-intermediate. Každá úroveň je rozvržena přibližně do 72 vyučovacích hodin. poslední 2 kusy The New Cambridge English Course is a course teachers and students can rely on to cover the complete range and depth of language and skills needed fro... New Cambridge English Course Level 2 Practice Book with Key plus Audio CD pack


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.