Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Cambridge University Press CAMBRIDGE ENGLISH FOR SCHOOLS 1 - WORKBOOK

Knihy

Cambridge University Press CAMBRIDGE ENGLISH FOR SCHOOLS 1 - WORKBOOK

Hodnocení: 1x
  • 4

Cambridge English for Schools offers: - interesting topics that make pupils want to learn - enjoyable activities to encourage students to take part in class - content with strong links across the school curriculum, making the material relevant and helping to build students' confidence - an approach that builds ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83701

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Cambridge University Press CAMBRIDGE ENGLISH FOR SCHOOLS 1 - WORKBOOK

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 116 Kč

Publikace: Cambridge English For Schools 1 Workbook - Littlejohn, A. & Hicks, D.. Učebnice pro young learners.Cambridge English for Schools je oblíbená mezi učiteli a studenty na celém světě. Nejnovější poznatky z vyučování angličtiny se prolínají s obecnými vzdělávacími cíli. Kurz se skládá z pěti úrovní. Obsahuje též Starter pro naprosté začátečníky. Každá úroveň je rozvržená přibližně do 80 vyučovacích hodin. Publikace: Cambridge English For Schools 1 Workbook - Littlejohn, A. & Hicks, » ... a dál?

Produkt Cambridge University Press CAMBRIDGE ENGLISH FOR SCHOOLS 1 - WORKBOOK

Cambridge University Press CAMBRIDGE ENGLISH FOR SCHOOLS 1 - WORKBOOK - parametry

Název produktu: Cambridge University Press CAMBRIDGE ENGLISH FOR SCHOOLS 1 - WORKBOOK
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 116 Kč
Maximální cena: 317 Kč
Ušetríte až: 201 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Cambridge English for Schools offers: - interesting topics that make pupils want to learn - enjoyable activities to encourage students to take part in class - content with strong links across the school curriculum, making the material relevant and helping to build students' confidence - an approach that builds learner independence - a supporting Teacher's Book containing comprehensive notes, and a free accompanying A-Z of Methodology. The course consists of four levels plus a starter level. This photocopiable book of tests provides thorough testing on all Themes, through written progress tests, and also listening and speaking sections. In addition, every Theme contains a quiz in order to test knowledge of the content of the course. This five-level course for young students has won worldwide praise for its innovative approach that really works. It was the first course to be fully based on CLIL (Content and Language Integrated Learning) principles. Cambridge English for Schools features a communicative, task-based approach where the content and concepts reflect students' own lives and interests. There is a clearly-structured, active approach to grammar with regular revision and evaluation. This course is effective with mixed-ability classes and emphasises learner choice, decision-making and autonomy. The Starter level provides around 40-60 hours of class work while levels 1-4 have 32 units and 80+ hours each. Původní učebnice britského nakladatelství Cambridge byly přepracovány tak, aby vyhovovaly požadavkům škol i osnov MŠMT ČR. Žáky ve svých pěti dílech dovedou od úrovně začátečníků na úroveň středně pokročilých. Při využití na běžných ZŠ navrhujeme rozvržení každého dílu do dvou učebních roků, aby mohla být věnována dostatečná pozornost procvičení jazyka, ale také obsaženým faktům z různých oblastí. Témata v učebnicích zahrnují vždy lekci komunikativní, gramatickou, projektovou, lekci reálií (od ... Učebnice anglický jazyk ZŠ - AJ - Cambridge English. Pracovní sešit k učebnici. Učebnice pro young learners.Cambridge English for Schools je oblíbená mezi učiteli a studenty na celém světě. Nejnovější poznatky z vyučování angličtiny se prolínají s obecnými vzdělávacími cíli. Kurz se skládá z pěti úrovní. Obsahuje též Starter pro naprosté začátečníky. Každá úroveň je rozvržená přibližně do 80 vyučovacích hodin.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.