Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen CAD PRESS Pokročilý trénink v bojových uměních - Robert Urgela

Knihy

CAD PRESS Pokročilý trénink v bojových uměních - Robert Urgela

Hodnocení: 1x
  • 4

Příručka pro výcvik boje zblízka. Praktická příručka z pera zkušeného trenéra kung-fu a instruktora speciální tělesné přípravy a boje zblízka speciálních jednotek Ministerstva obrany SR, určená pro pokročilé adepty bojových umění, kteří trénují především s ohledem na využití svých schopností a technik v reálném ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? CAD PRESS Pokročilý trénink v bojových uměních - Robert Urgela koupíte i tady

Specifikace CAD PRESS Pokročilý trénink v bojových uměních - Robert Urgela

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 163 Kč

Příručka pro výcvik boje zblízka. Praktická příručka z pera zkušeného trenéra kung-fu a instruktora speciální tělesné přípravy a boje zblízka speciálních jednotek Ministerstva obrany SR, určená pro po ... a dál?

Produkt CAD PRESS Pokročilý trénink v bojových uměních - Robert Urgela

CAD PRESS Pokročilý trénink v bojových uměních - Robert Urgela - parametry

Název produktu: CAD PRESS Pokročilý trénink v bojových uměních - Robert Urgela
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 163 Kč
Maximální cena: 207 Kč
Ušetríte až: 44 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Příručka pro výcvik boje zblízka. Praktická příručka z pera zkušeného trenéra kung-fu a instruktora speciální tělesné přípravy a boje zblízka speciálních jednotek Ministerstva obrany SR, určená pro pokročilé adepty bojových umění, kteří trénují především s ohledem na využití svých schopností a technik v reálném životě, nikoli rekreačně anebo kvůli účasti na soutěžích. České vydání, brož. 160 stran, 100 ilustrací (fotografií a kreseb) Edice BUDO ISBN 80-88969-28-X /// O autorovi / stručné curriculum vitae Robert Urgela je známý čtenářské obci i zájemcům o bojová umění jako autor řady knih, především pak titulu, na který tato kniha navazuje − Trénink v bojových uměních (vyd. CAD Press 1991, 2003). Tréninku různých externích bojových umění (karate, kick box, jeet kune do, kali) se věnuje více než 20 let. Od r. 1997 je instruktorem speciální tělesné přípravy a boje zblízka speciálních jednotek Ministerstva obrany SR. Od r. 1998 se zabývá studium a trenérskou praxí v oblasti čínských stylů kung-fu (Wing tsun a Wing chun) v organizacích Hungarian Wing Tsun Organization a Professional Martial Arts Association. Posledních 9 let se věnuje intenzivně studiu a tréninku čchi-kungu (qigong), vyučování mnohopolární jógy, stylu Dana, systému Talgar (založeného profesorem Lenským), na půdě Asociace orientálních umění a metod, v jejímž čele stojí. Má praxi i v oblasti regeneračních cvičení, čínské tlakové masáže a gymnastiky Tui na a thajské masáže Wat po. Obsah: Klasifikace technik, Postoje, Přemísťování, Útočné techniky rukou, Útočné techniky nohou, Boj na krátkou vzdálenost, Atributy, Čtyři fáze boje, Dlouhá vzdálenost, Střední vzdálenost, Krátká vzdálenost , Boj na zemi Publikace: Pokročilý trénink v bojových uměních - Příručka pro výcvik boje zblízka - Robert Urgela. K bojovým uměním můžeme přistupovat ze dvou úhlů, a to buď z

vnější, nebo z vnitřní stránky. Tato knížka je věnována tzv.

externím, vnějším atributům bojových umění. Ty jsou zaměřeny na

osvojení si a zdokonalování vnější podoby technik, na získání

atributů, jakými jsou rychlost a přesnost pohybu, vnější svalová

síla, vytrvalost, časování, na rozvíjení schopností bojovat proti

vnějšímu protivníkovi. Takovéto umění boje bývá označováno i jako

military - vojenské umění boje. Publikace: Pokročilý trénink v bojových uměních - Příručka pro výcvik boje zblízka - Robert Urgela.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.