Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Cabobianco Flavio a Marcos: Přicházím ze Slunce

Knihy

Cabobianco Flavio a Marcos: Přicházím ze Slunce

Hodnocení: 1x
  • 4

Flavio a Marcos vyprávějí o místech ve vesmíru, ve kterých přebývali, než se narodili na Zemi. Už od svých tří let rozvíjeli myšlenky o životě na mimozemských úrovních, teorie o struktuře Univerza, hmotě a antihmotě i o podstatě člověka. Podrobili tak těžké zkoušce konvenční představy svých rodičů – psychologů. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Cabobianco Flavio a Marcos: Přicházím ze Slunce koupíte i tady

Specifikace Cabobianco Flavio a Marcos: Přicházím ze Slunce

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 231 Kč

Flavio a Marcos vyprávějí o místech ve vesmíru, ve kterých přebývali, než se narodili na Zemi. Už od svých tří let rozvíjeli myšlenky o životě na mimozemských úrovních, teorie o struktuře Univerza, hmotě a antihmotě i o podstatě člověka. Podrobili tak těžké zkoušce konvenční představy svých rodičů - psychologů. Jejich "vzpomínky" otřásly do té doby pevnými základy rodičovského pohledu na svět, založeného na poznatcích oficiální vědy. Výroky a rozhovory těchto dvou argentinských hochů jsou základem dílka, » ... a dál?

Produkt Cabobianco Flavio a Marcos: Přicházím ze Slunce

Cabobianco Flavio a Marcos: Přicházím ze Slunce - parametry

Název produktu: Cabobianco Flavio a Marcos: Přicházím ze Slunce
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 231 Kč
Maximální cena: 372 Kč
Ušetríte až: 141 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Flavio a Marcos vyprávějí o místech ve vesmíru, ve kterých přebývali, než se narodili na Zemi. Už od svých tří let rozvíjeli myšlenky o životě na mimozemských úrovních, teorie o struktuře Univerza, hmotě a antihmotě i o podstatě člověka. Podrobili tak těžké zkoušce konvenční představy svých rodičů – psychologů. Jejich „vzpomínky“ otřásly do té doby pevnými základy rodičovského pohledu na svět, založeného na poznatcích oficiální vědy. Výroky a rozhovory těchto dvou argentinských hochů jsou základem dílka, jež se dotýká srdcí dětí i dospělých v mnoha zemích světa. Kniha je bohatě ilustrovaná. Úryvok: Nyní se rodí nové děti. Jsou to jiné děti, i když se to navenek nezdá. Jsem jen jedním z nich, jedním z prvních. Lidstvo se mění. Otevírá se více pro duchovno. Všechny děti dneška mohou zůstat ve spojení se svou podstatou. Malé děti pláčou, protože žít na této planetě je hrozně těžké. Miminko se snaží komunikovat telepaticky, ale nejde to, všechno je zde příliš husté; vidí všechno, to zlé i to dobré, falešné i pravdivé. Na jiných planetách vidí každý to, co chce vidět. Když říkám „vidět“, myslím to obrazně, nemají tam fyzické oči. Soustředíte pozornost na to, co vás zajímá, a když nechcete, vrátíte ji zpět. Novorozenec má strach, protože je uzavřený ve fyzickém těle. Chybí mu původní jednota, která je tam, odkud přichází. Proto rychle přilne k osobám, které o něho pečují. Přenáší na rodiče roli NEJVYŠŠÍ BYTOSTI. Pokud rodiče věří jen na materiálno, táhnou ho stále více do fyzického. Učí ho mluvit, ale omezují jeho myšlení. Jak děti rostou, pomalu ztrácejí spojení s původním zdrojem. Chceme-li pomoci dětem, je nutné pomoci dospělým. Když jsou rodiče otevření, starají se o děti, aniž by jim vnucovali své myšlenky a před- stavy o světě. Hlavně jim třeba dát prostor, čas, nechat je myslet a mluvit. Důležité je, aby rodiče s nimi mluvili o Bohu, o duchovnu, ale nenárokovali si to, že vlastní (celou) pravdu. Lidský mozek je jako počítač, ale počítač má omezenou paměť, podobně jako mozek. Mysl je naopak zrcadlem Božské mysli a ta je nekonečná. Lidé jsou zvyklí dívat se jen z jednoho úhlu pohledu - zorného úhlu každodenního života. Vnímají jím fyzický svět a umožňuje jim život ve společenství. Tuto realitu se učí děti hrou. Když zůstanou otevřené, ponechají si i jiné pohledy. Například nazírání zvenčí, když mohou „vidět“, jako by byly mimo Zemi, nebo ještě lépe, mimo viditelné části Univerza. Centrální způsob nazírání je náhled na věci z vnitřního jádra, z vlastní Božské energetické podstaty. Náhled zevnitř je „pohledem“ z jádra našeho Bytí, který nám umožňuje „vidět“ vnitřní podstatu jiných bytostí. Dětem je dovoleno učit se jen pohledy každodenního života. Omezují tak používání mentálních vln a učí se soustřeďovat ( jen) na fyzickou úroveň. Je to, jako když používáte pouze minimální část schopností počítače. Jestliže jsou děti takhle naprogramované, těžko se jim podaří otevřít se, mohou mít pro- blémy. Musí být pak nesmírně trpělivé, když chtějí znovu otevří


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.