Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen C. H. Beck Aplikace soutěžního práva v rozhodovací praxi - Josef Bednář

Učebnice/Odborná literatura

C. H. Beck Aplikace soutěžního práva v rozhodovací praxi - Josef Bednář

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Aplikace soutěžního práva v rozhodovací praxi - Bednář Josef. Publikace podává ucelený a výstižný přehled nejdůležitějších aspektů, jež formulují soutěžní právo a jeho vývoj. Tématicky zahrnuje veškerá jednání, která mohou narušit hospodářskou soutěž a základní teoretické principy soutěžního práva nejen v ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85897
doprava zdarma

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace C. H. Beck Aplikace soutěžního práva v rozhodovací praxi - Josef Bednář

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 1 135 Kč

Publikace podává ucelený a výstižný přehled nejdůležitějších aspektů, jež formulují soutěžní právo a jeho vývoj. Tématicky zahrnuje veškerá jednání, která mohou narušit hospodářskou soutěž a základní teoretické principy soutěžního práva nejen v České republice a v EU, ale i v USA a dalších zemích OECD. Doplňuje již vydanou literaturu v oblasti soutěžního práva o kvalitní odbornou publikaci, která je jedinečná tím, že poprvé popisuje a zdůvodňuje konkrétní rozhodnutí Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže z pohledu » ... a dál?

Produkt C. H. Beck Aplikace soutěžního práva v rozhodovací praxi - Josef Bednář

C. H. Beck Aplikace soutěžního práva v rozhodovací praxi - Josef Bednář - parametry

Název produktu: C. H. Beck Aplikace soutěžního práva v rozhodovací praxi - Josef Bednář
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 1 135 Kč
Maximální cena: 1 239 Kč
Ušetríte až: 104 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Aplikace soutěžního práva v rozhodovací praxi - Bednář Josef. Publikace podává ucelený a výstižný přehled nejdůležitějších aspektů, jež formulují soutěžní právo a jeho vývoj. Tématicky zahrnuje veškerá jednání, která mohou narušit hospodářskou soutěž a základní teoretické principy soutěžního práva nejen v České republice a v EU, ale i v USA a dalších zemích OECD. Doplňuje již vydanou literaturu v oblasti soutěžního práva o kvalitní odbornou publikaci, která je jedinečná tím, že poprvé popisuje a zdůvodňuje konkrétní rozhodnutí Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže z pohledu odborníka, který se přímo rozhodovací činnosti zúčastnil. Práce v hutné formě podává vyčerpávající výklad základních pojmů soutěžního práva a jeho trendů vývoje, podrobně pojednává o problematice zneužití dominantního postavení, dohod narušujících soutěž, kontroly spojování soutěžitelů a konfrontuje zjištěné formy narušení hospodářské soutěže s judikaturou Komise, Evropského soudního dvora a Soudu prvního stupně. Publikace: Aplikace soutěžního práva v rozhodovací praxi - Bednář Josef.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.