Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Bruce Fraser: RAW s programem Adobe Photoshop

Učebnice/Odborná literatura

Bruce Fraser: RAW s programem Adobe Photoshop

Hodnocení: 1x
  • 4

RAW s programem Adobe Photoshop - Bruce Fraser. Možnosti snímání do souborů RAW jsou předmětem velkého zájmu celé řady majitelů i zájemců o koupi digitálních aparátů vyšších tříd. Potvrzuje to i množství diskuzí na webu, kde je možné najít řadu věcných argumentů i laických názorů pro i proti používání souborů RAW. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85568

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Bruce Fraser: RAW s programem Adobe Photoshop

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 377 Kč

Možnosti snímání do souborů RAW jsou předmětem velkého zájmu celé řady majitelů i zájemců o koupi digitálních aparátů vyšších tříd. Potvrzuje to i množství diskuzí na webu, kde je možné najít řadu věcných argumentů i laických názorů pro i proti používání souborů RAW. Kniha Bruce Frasera, autora řady bestsellerů (Real World Adobe Photoshop, Real World Color Management...), se pokouší odpovědět na dvě otázky: první z nich se týká vlastního RAWu – Co je to vlastně „formát“ RAW, jaké výhody, ale i nevýhody přináší » ... a dál?

Produkt Bruce Fraser: RAW s programem Adobe Photoshop

Bruce Fraser: RAW s programem Adobe Photoshop - parametry

Název produktu: Bruce Fraser: RAW s programem Adobe Photoshop
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 377 Kč
Maximální cena: 377 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

RAW s programem Adobe Photoshop - Bruce Fraser. Možnosti snímání do souborů RAW jsou předmětem velkého zájmu celé řady majitelů i zájemců o koupi digitálních aparátů vyšších tříd. Potvrzuje to i množství diskuzí na webu, kde je možné najít řadu věcných argumentů i laických názorů pro i proti používání souborů RAW. Kniha Bruce Frasera, autora řady bestsellerů (Real World Adobe Photoshop, Real World Color Management...), se pokouší odpovědět na dvě otázky: první z nich se týká vlastního RAWu – Co je to vlastně „formát“ RAW, jaké výhody, ale i nevýhody přináší digitálním fotografům? Druhá otázka, kterou se autor v knize zabývá, je ryze praktická – Jak a čím soubor RAW efektivně zpracovat, aby bylo možné v maximální míře těžit z výhod, které fotograf může získat, a jak omezit jeho nevýhody na minimum? Jak vyplývá z názvu knihy, neočekávejte žádný přehled nebo porovnání programů pro konverzi a práci se soubory RAW. Kniha je zaměřena pouze na možnosti, které nabízí profesionální grafický program Photoshop CS (konkrétně jeho česká verze), ale zato se jim autor věnuje skutečně podrobně. Velmi podrobně je vysvětlena práce se zásuvným modulem Camera Raw s celou řadou praktických ukázek použití jednotlivých nástrojů, řešení problémů, ale i možností individuálního nastavení a optimalizace. Následuje popis Prohlížeče souborů Photoshopu jako ideálního nástroje pro hromadnou práci se soubory RAW, od přejmenování, výběrů, přiřazení klíčových slov, klasifikaci a řadu dalších možností. Významnou částí knihy jsou možnosti automatizace, ať již jde o využití dávkového zpracování s akcemi Photoshopu nebo komplexních postupů typu Fotogalerie pro web a dalších. Předmluva - Svět formátu RAW; Kapitola 1 - RAW formát digitálních aparátů, Co je to soubor RAW?, Proč snímat do RAW?, Omezení formátu RAW, Adobe Camera Raw, Digitální negativ; Kapitola 2 - Jak funguje Camera RAW, Stavba digitálního obrázku, Úpravy a degradace obrázku, Z RAWu do barvy, Sledujte histogram!; Kapitola 3 - Práce s Camera Raw, Struktura Camera Raw, Statické prvky, Ovládací prvky pracovního toku, Prvky pro nastavení obrázku, Camera Raw prakticky, Uložení nastavení, Za hranicemi Camera Raw; Kapitola 4 - Prohlížeč souborů, Spuštění prohlížeče, Struktura prohlížeče, Uspořádání prohlížeče, Práce v prohlížeči, Je chytré být líným; Kapitola 5 - Pracovní tok, Prohlížeč souborů, Uchovávání a přesun obrázků RAW, Načítání obrázků v prohlížeči, Práce s obrázky, Zpracování obrázků, Vyrovnávací paměť prohlížeče, Nechejte práci proudit; Kapitola 6 - Metadata, Co je XMP a proč se o něj zajímat?, Odhalený XMP, Přehrabujeme se v metadatech, Vlastní panely v okně Informace o souboru, Ještě chytřejší obrázky; Kapitola 7 - Automatizace, Pravidla dávkového zpracování, Nahrávání akcí pro dávkové operace, Spuštění dávky, Prezentace PDF, Sada obrazů, Fotogalerie pro web, Pokročilá automatizace. RAW s programem Adobe Photoshop - Bruce Fraser od nakladatelství Zoner Press v kategorii Adobe Photoshop za skvělé ceny na e-shopu Kni


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.