Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Bronislava Novotná, Jiří Novák: Alergie a astma

Knihy

Bronislava Novotná, Jiří Novák: Alergie a astma

Hodnocení: 1x
  • 4

Alergie a astma v těhotenství, prevence v dětství - Novotná Bronislava, Novák Jiří. Atopickým onemocněním v těhotenství trpí obecně 30 % žen, z toho alergickou rýmou 20 % a průduškovým astmatem 12-14 % žen. Tato monografie pojednává o diagnostice a léčbě těchto chorob v graviditě na základě doporučení, vypracovaných ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Alergie a astma
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Bronislava Novotná, Jiří Novák: Alergie a astma koupíte i tady

Specifikace Bronislava Novotná, Jiří Novák: Alergie a astma

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 71 Kč

Atopickým onemocněním v těhotenství trpí obecně 30 % žen, z toho alergickou rýmou 20 % a průduškovým astmatem 12-14 % žen. Tato monografie pojednává o diagnostice a léčbě těchto chorob v graviditě na ... a dál?

Produkt Bronislava Novotná, Jiří Novák: Alergie a astma

Bronislava Novotná, Jiří Novák: Alergie a astma - parametry

Název produktu: Bronislava Novotná, Jiří Novák: Alergie a astma
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 71 Kč
Maximální cena: 438 Kč
Ušetríte až: 367 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Alergie a astma v těhotenství, prevence v dětství - Novotná Bronislava, Novák Jiří. Atopickým onemocněním v těhotenství trpí obecně 30 % žen, z toho alergickou rýmou 20 % a průduškovým astmatem 12-14 % žen. Tato monografie pojednává o diagnostice a léčbě těchto chorob v graviditě na základě doporučení, vypracovaných pracovní skupinou Národního institutu zdraví (NIH) v Bethesdě. Národní program o edukaci a prevenci astmatu vychází z medicíny založené na důkazech a předkládá doporučení pro léčbou dlouhodobou i pro zvládání akutních stavů. Doporučení se týká také onemocnění, které astma často doprovázejí a mají podstatný vliv na jeho zhoršení (rýma, sinusitis a gastroezofageální reflux). Kapitoly o péči v graviditě jsou doplněny také o přípravu těchto pacientek k porodu. Druhá část knihy se věnuje nejdůležitější součásti medicíny, tj. prevenci alergie a astmatu. Vychází opět z mezinárodního doporučení Světové alergologické organizace (WAO) založeného na důkazech, doplněné dalšími novými poznatky. Opatření primární prevence by měla být uskutečněna již v průběhu gravidity a plynule přecházet do časných údobí života dítěte. Neméně důležitá je prevence sekundární (zábrana rozvoje onemocnění již u atopického jedince) a prevence terciární, která se týká zábrany zhoršení již existujícího onemocnění. Se stoupajícím nárůstem alergie a astmatu v populaci bude také stoupat počet těhotných žen trpícími těmito chorobami a jejich dětí, které budou v riziku jejich vzniku. Předkládaná kniha nám pomůže se lépe v problematice orientovat a zajistit správnou péči. Alergie a astma v těhotenství, prevence v dětství - Novotná Bronislava, Novák Jiří od nakladatelství GRADA Publishing, a.s. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.