Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Brian Sibley: Harry Potter - Filmová kouzla

Knihy pro děti a mládež

Brian Sibley: Harry Potter - Filmová kouzla

Hodnocení: 8x
  • 3.625

Nahlédněte pod pokličku magického kotle v divotvorné kuchyni. Kniha Harry Potter - Filmová kouzla vás vezme do zákulisí kouzelnické laboratoře. Na tvorbě spolupracoval filmový a herecký štáb. Zavítáte do kouzelného světa a poznáte nevšední tajemství i historky z natáčení. Dozvíte se, proč ledové sochy na vánočním plese neroztály nebo jak tvůrci přiměli hipogryfa, aby spolupracoval s herci. Prohlédnete si bezpočet legendárních rekvizit v krásné publikaci, kterou přichystal Brian Sibley. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.67

Jaké má kniha
Harry Potter - Filmová ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Brian Sibley: Harry Potter - Filmová kouzla koupíte i tady

Specifikace Brian Sibley: Harry Potter - Filmová kouzla

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 779 Kč

Druhé, doplněné vydání knihy, která zájemce a milovníky příběhů Harryho Pottera a jeho kamarádů zavede do zákulisí natáčení osmidílného filmového převyprávění čarodějnické ságy J. K. Rowlingové. Kniha byla napsána a navržena ve spolupráci s herci a filmovým štábem, kteří pomáhahli převést oblíbené romány J. K. Rowlingové na stříbrné plátno. Její autoři přenesou čtenáře do kouzelnického světa, kde se s nimi podělí o tajemství z natáčení, o dosud neotištěné fotografie a návrhy a o jedinečné vzpomínky účinkujících » ... a dál?

Produkt Brian Sibley: Harry Potter - Filmová kouzla

Brian Sibley: Harry Potter - Filmová kouzla - parametry

Název produktu: Brian Sibley: Harry Potter - Filmová kouzla
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 779 Kč
Maximální cena: 999 Kč
Ušetríte až: 220 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.63 bodů z 5
Počet hodnocení: 8 x
Hodnocení:
  • 3.625
Podrobný popis:

Harry Potter - Filmová kouzla - neuveden Druhé, doplněné vydání knihy, která zájemce a milovníky příběhů Harryho Pottera a jeho kamarádů zavede do zákulisí natáčení osmidílného filmového převyprávění čarodějnické ságy J. K. Rowlingové. Kniha byla napsána a navržena ve spolupráci s herci a filmovým štábem, kteří pomáhahli převést oblíbené romány J. K. Rowlingové na stříbrné plátno. Její autoři přenesou čtenáře do kouzelnického světa, kde se s nimi podělí o tajemství z natáčení, o dosud neotištěné fotografie a návrhy a o jedinečné vzpomínky účinkujících hvězd. Umožní čtenáři, aby se ponořil do úžasného světa filmů o Harrym Potterovi a zjistil, proč ledové sochy na Vánočním plese nikdy neroztály, jak vznikaly galeony, srpce a svrčky nebo jak tvůrci donutili hipogryfa, aby spolupracoval s herci. Dozví se, jak se zrodil bradavický hrad či jak se podařilo vytvořit pohyb děsivých mozkomorů. Toto vyprávění doplňuje řada dokumentů, jež se týkají natáčení jednotlivých filmů, reprodukcí a rekvizit. Tato nevšední publikace nabízí jedinečný a zasvěcený pohled na filmy o Harrym Potterovi a talentovanou skupinu mudlů, která vytvořila skutečné filmové kouzlo. z kategorie Knihy | Dětská literatura | Knihy pro mládež | Fantasy, sci-fi, horor pro mládež | Fantasy | J. K. Rowlingová (Harry Potter) od SLOVART naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.