Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Brian P. Moran, Michael Lennington: Rok za 12 týdnů: zvládněte za 12 týdnů více než jiní za 12 měsíců

Učebnice/Odborná literatura

Brian P. Moran, Michael Lennington: Rok za 12 týdnů: zvládněte za 12 týdnů více než jiní za 12 měsíců

Hodnocení: 1x
  • 4

Mnoho organizací, pracovních týmů i jedinců věnuje spoustu peněz, úsilí i času vyvíjení postupů, které by jim umožnily zvýšit jejich produktivitu a efektivnost jejich realizačních procesů. Jednou z věcí, jež jim brání vydat ze sebe to nejlepší, a dosahovat tak požadovaných výsledků, je plánování s výhledem jednoho ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Rok za 12 týdnů: zvládn..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Brian P. Moran, Michael Lennington: Rok za 12 týdnů: zvládněte za 12 týdnů více než jiní za 12 měsíců koupíte i tady

Specifikace Brian P. Moran, Michael Lennington: Rok za 12 týdnů: zvládněte za 12 týdnů více než jiní za 12 měsíců

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 274 Kč

Američtí autoři, specialisté v oboru tvorby strategií a zavádění změn, předkládají jedinečný, ucelený systém umožňující na základě správného plánování a přehodnocování cílů během 12 týdnů dosáhnout více, než většina lidí dokáže za 12 měsíců. Tento praktický průvodce přináší organizacím, týmům i jednotlivcům strukturovaný návod, jak se naučit lépe, rychleji a kvalitněji realizovat své plány a záměry, a tak získat jedinečnou konkurenční výhodu. ... a dál?

Produkt Brian P. Moran, Michael Lennington: Rok za 12 týdnů: zvládněte za 12 týdnů více než jiní za 12 měsíců

Brian P. Moran, Michael Lennington: Rok za 12 týdnů: zvládněte za 12 týdnů více než jiní za 12 měsíců - parametry

Název produktu: Brian P. Moran, Michael Lennington: Rok za 12 týdnů: zvládněte za 12 týdnů více než jiní za 12 měsíců
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 274 Kč
Maximální cena: 389 Kč
Ušetríte až: 115 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Mnoho organizací, pracovních týmů i jedinců věnuje spoustu peněz, úsilí i času vyvíjení postupů, které by jim umožnily zvýšit jejich produktivitu a efektivnost jejich realizačních procesů. Jednou z věcí, jež jim brání vydat ze sebe to nejlepší, a dosahovat tak požadovaných výsledků, je plánování s výhledem jednoho roku. I když toto tvrzení zní poněkud nepřesvědčivě, roční cíle a plány jsou často bariérou lepšího výkonu a vyšší produktivity. Nový rok vesměs začínáme s velkolepými cíli. Koncem ledna obvykle zjistíme, že s jejich plněním poněkud zaostáváme, byť nijak dramaticky. V dubnu jsme s realizací cílů stále mírně pozadu. Chybně se domníváme, že do konce roku zbývá ještě spousta času a můžeme všechno lehce dohnat. Opak je však pravdou. Neuvědomujeme si, že každý týden či den jsou důležité. Ocitáme se v zajetí způsobu uvažování, který naše jednání značně omezuje. Postrádáme onen pocit naléhavosti, který je k dokončování plánovaného úkolu a k „závěrečnému finiši“ často nezbytný. Brian P. Moran a Michael Lennington – známí američtí konzultanti a specialisté v oboru strategie a zavádění změn – vnášejí do oblasti stanovování a realizace cílů zcela nový pohled. Na základě svých dlouholetých výzkumů a rozsáhlé praxe poskytují návod, jak se z tohoto omezujícího způsobu uvažování vymanit tím, že se zaměříme na kratší časový rámec, a předkládají jedinečný, ucelený systém – „Rok za 12 týdnů“ – umožňující na základě správného plánování a přehodnocování cílů v období 12 týdnů dosáhnout více, než většina lidí dokáže za 12 měsíců. Uvádějí řadu příkladů firem, jimž systém „Rok za 12 týdnů“ pomohl dosahovat vynikajících výsledků, a dostat se tak na špici ve svém oboru. Kniha Rok za 12 týdnů: zvládněte za 12 týdnů více než jiní za 12 měsíců (220 str., doporučená cena 389 Kč, překlad z angličtiny A. Lisa) obsahuje vše potřebné k praktickému zavedení tohoto systému do praxe. Tohoto praktického průvodce, jak zkrátit realizační cyklus z 12 měsíců na 12 týdnů, ocení ty organizace, týmy i jednotlivci, kteří se chtějí naučit své plány lépe realizovat – tzn. osvojit si schopnost věci skutečně „dělat a udělat“ – a získat tak jedinečnou konkurenční výhodu. Brian P. Moran –  konzultant, podnikatel a kouč, specialista v oboru realizace a vedení lidí – je prezidentem a zakladatelem The Execution Company. Zastával manažerská místa v takových firmách jako PepsiCo, UPS, Nothern Automotive apod. Jeho semináře „Rok za 12 týdnů“ jsou velmi oblíbené a známé po celém světě. Michael Lennington –  konzultant, kouč a expert na zavádění změn v organizacích – je viceprezidentem The Execution Company. K jeho klientům patří firmy v USA, Evropě i v Asii. (zvládněte za 12 týdnů více, než jiní za 12 měsíců)


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.