Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Brian May: Queen ve 3D

Knihy

Brian May: Queen ve 3D

Hodnocení: 0x
  • 4

Queen ve 3D - Brian May Vůbec poprvé se na svět dostává interně zprostředkovaný příběh jedné z největších rockových kapel všech dob, který vlastními slovy a fotografiemi vypráví zakládající člen, autor písní a kytarista Brian May. 3D fotografie a text pocházející přímo od Briana Maye Queen na pódiu i mimo něj, od 70. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Queen ve 3D
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Brian May: Queen ve 3D

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 1 256 Kč

Vůbec poprvé se na svět dostává interně zprostředkovaný příběh jedné z největších rockových kapel všech dob, který vlastními slovy a fotogra?emi vypráví zakládající člen, autor písní a kytarista Brian May. ... a dál?

Produkt Brian May: Queen ve 3D

Brian May: Queen ve 3D - parametry

Název produktu: Brian May: Queen ve 3D
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 1 256 Kč
Maximální cena: 1 290 Kč
Ušetríte až: 34 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Queen ve 3D - Brian May Vůbec poprvé se na svět dostává interně zprostředkovaný příběh jedné z největších rockových kapel všech dob, který vlastními slovy a fotografiemi vypráví zakládající člen, autor písní a kytarista Brian May. 3D fotografie a text pocházející přímo od Briana Maye Queen na pódiu i mimo něj, od 70. let minulého století až po současnost. Více než 300 doposud nezveřejněných 3D fotografií. Střípky ze života ve studiu i na turné z pohledu Briana Maye. Zvláštní přidané kapitoly včetně Queenů ve 21. století s Adamem Lambertem. Součástí balení je vysoce kvalitní 3D prohlížeč OWL. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Osobnosti | Zpěváci a zpěvačky | Hudební skupiny od Slovart naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Po prvýkrát sa na svet dostáva interne sprostredkovaný príbeh jednej z najväčších rockových kapiel všetkých čias, ktorý vlastnými slovami a fotografiami rozpráva zakladajúci člen a autor piesní – gitarista Brian May. 3D fotografie a text priamo od Briana Maya

Queen na pódiu aj mimo neho, od 70. rokov minulého storočia až po súčasnosť

Viac než 300 doteraz nezverejnených 3D fotografií

Ukážky zo života v štúdiu aj na turné z pohľadu Briana Maya

Pridané kapitoly o kapele Queen v 21. storočí s Adamom Lambertom Súčasťou balenia je aj vysoko kvalitný 3D prehliadač OWL.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.