Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Brezigar a Barbara: Angličtina 6 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 6. třídě

Učebnice/Odborná literatura

Brezigar a Barbara: Angličtina 6 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 6. třídě

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Angličtina 6 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 6. třídě - Brezigar a kolektiv Barbara Nové cvičebnice angličtiny Dokážeš to! pro 6., 7., 8. a 9. třídu jsou určeny všem žákům druhého stupně základních škol, kteří si chtějí doma procvičit a upevnit své znalosti angličtiny, ale mohou je využívat i ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Brezigar a Barbara: Angličtina 6 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 6. třídě koupíte i tady

Specifikace Brezigar a Barbara: Angličtina 6 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 6. třídě

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 35 Kč

Nová cvičebnice angličtiny Dokážeš to! pro 6. třídu je určena všem žákům, kteří si chtějí doma procvičit a upevnit své znalosti angličtiny, ale mohou je využívat i vyučující při hodinách jako doplňkov ... a dál?

Produkt Brezigar a Barbara: Angličtina 6 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 6. třídě

Brezigar a Barbara: Angličtina 6 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 6. třídě - parametry

Název produktu: Brezigar a Barbara: Angličtina 6 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 6. třídě
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 35 Kč
Maximální cena: 149 Kč
Ušetríte až: 114 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Angličtina 6 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 6. třídě - Brezigar a kolektiv Barbara Nové cvičebnice angličtiny Dokážeš to! pro 6., 7., 8. a 9. třídu jsou určeny všem žákům druhého stupně základních škol, kteří si chtějí doma procvičit a upevnit své znalosti angličtiny, ale mohou je využívat i vyučující při hodinách jako doplňkový materiál. Každá kapitola cvičebnice je přehledně strukturována – Text, Výklad, Cvičení a Test – a věnuje se jednomu tématu. Kapitoly začínají rozhovorem či zajímavým článkem, který představí novou látku, následuje vysvětlení teorie v češtině a cvičení, doplněná radami a komentáři. Získané vědomosti si uživatelé ověří v závěrečném testu. Všechna řešení cvičení a testů je možné si zkontrolovat na konci cvičebnice v klíči, k dispozici je i přehled nepravidelných sloves a slovníček. Cvičebnice jsou přehledně a barevně strukturované tak, aby si s nimi žáci dokázali sami poradit. z kategorie Knihy | Učebnice | Cizí jazyky | Anglický jazyk | Učebnice pro ZŠ | Další ... od Klett naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 6. třídě. Cvičebnice Dokážeš to! jsou určeny především pro domácí přípravu žáků, ale s úspěchem je může využívat i učitel během vyučování. Díky nim si žáci procvičí a upevní svoje znalosti, pochopí i to, čemu ve škole nerozuměli, a dozvědí se něco navíc.Cvičebnice přinášejí bohatou nabídku rozmanitých cvičení, která se postupně věnují veškeré důležité látce daného ročníku ZŠ. Navíc obsahují výkladovou část, která žákům srozumitelným a hravým způsobem vysvětlí vše potřebné k probíraným jevům. Cvičebnice jsou uzpůsobené tak, aby si s nimi žák dokázal sám poradit. Cvičebnice Dokážeš to! lze používat jako doplňkový materiál ke všem stávajícím učebnicím na druhém stupni ZŠ. Moderní řada atraktivních cvičebnic pro žáky druhého stupně základních škol. Cvičebnice odpovídají jak nárokům a učivu jednotlivých stupňů ZŠ, tak také vycházejí vstříc požadavkům Rámcových vzdělávacích programů.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.