Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Brezigar a Barbara: Angličtina 6 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 6. třídě

Učebnice/Odborná literatura

Brezigar a Barbara: Angličtina 6 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 6. třídě

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Angličtina 6 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 6. třídě - Brezigar a kolektiv Barbara. Nové cvičebnice angličtiny Dokážeš to! pro 6., 7., 8. a 9. třídu jsou určeny všem žákům druhého stupně základních škol, kteří si chtějí doma procvičit a upevnit své znalosti angličtiny, ale mohou je využívat i ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Brezigar a Barbara: Angličtina 6 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 6. třídě koupíte i tady

Specifikace Brezigar a Barbara: Angličtina 6 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 6. třídě

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 75 Kč

Nová cvičebnice angličtiny Dokážeš to! pro 6. třídu je určena všem žákům, kteří si chtějí doma procvičit a upevnit své znalosti angličtiny, ale mohou je využívat i vyučující při hodinách jako doplňkový materiál. Každá kapitola cvičebnice je přehledně strukturována - Text, Výklad, Cvičení a Test - a věnuje se jednomu tématu. Kapitoly začínají rozhovorem či zajímavým článkem, který představí novou látku, následuje vysvětlení teorie v češtině a cvičení, doplněná radami a komentáři. Získané vědomosti si uživatelé » ... a dál?

Produkt Brezigar a Barbara: Angličtina 6 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 6. třídě

Brezigar a Barbara: Angličtina 6 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 6. třídě - parametry

Název produktu: Brezigar a Barbara: Angličtina 6 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 6. třídě
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 75 Kč
Maximální cena: 149 Kč
Ušetríte až: 74 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Angličtina 6 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 6. třídě - Brezigar a kolektiv Barbara. Nové cvičebnice angličtiny Dokážeš to! pro 6., 7., 8. a 9. třídu jsou určeny všem žákům druhého stupně základních škol, kteří si chtějí doma procvičit a upevnit své znalosti angličtiny, ale mohou je využívat i vyučující při hodinách jako doplňkový materiál. Každá kapitola cvičebnice je přehledně strukturována – Text, Výklad, Cvičení a Test – a věnuje se jednomu tématu. Kapitoly začínají rozhovorem či zajímavým článkem, který představí novou látku, následuje vysvětlení teorie v češtině a cvičení, doplněná radami a komentáři. Získané vědomosti si uživatelé ověří v závěrečném testu. Všechna řešení cvičení a testů je možné si zkontrolovat na konci cvičebnice v klíči, k dispozici je i přehled nepravidelných sloves a slovníček. Cvičebnice jsou přehledně a barevně strukturované tak, aby si s nimi žáci dokázali sami poradit. Angličtina 6 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 6. třídě - Brezigar a kolektiv Barbara od nakladatelství v kategorii | | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 6. třídě. Cvičebnice Dokážeš to! jsou určeny především pro domácí přípravu žáků, ale s úspěchem je může využívat i učitel během vyučování. Díky nim si žáci procvičí a upevní svoje znalosti, pochopí i to, čemu ve škole nerozuměli, a dozvědí se něco navíc.Cvičebnice přinášejí bohatou nabídku rozmanitých cvičení, která se postupně věnují veškeré důležité látce daného ročníku ZŠ. Navíc obsahují výkladovou část, která žákům srozumitelným a hravým způsobem vysvětlí vše potřebné k probíraným jevům. Cvičebnice jsou uzpůsobené tak, aby si s nimi žák dokázal sám poradit. Cvičebnice Dokážeš to! lze používat jako doplňkový materiál ke všem stávajícím učebnicím na druhém stupni ZŠ.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.