Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Božetěch Siwek: Jak si poradit s pravopisem

Učebnice/Odborná literatura

Božetěch Siwek: Jak si poradit s pravopisem

Hodnocení: 1x
  • 4

Jak si poradit s pravopisem - Božetěch Siwek Dysortografie je specifická porucha pravopisu. Obvykle se vyskytuje spolu s dalšími specifickými obtížemi, nejčastěji dyslexií (poruchou čtení), nebo s poruchou psaní (dysgrafií). S pravopisem se potýká nejen nemálo žáků základních i středních škol, ale i vysokoškoláci. A ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Jak si poradit s pravop..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Božetěch Siwek: Jak si poradit s pravopisem koupíte i tady

Specifikace Božetěch Siwek: Jak si poradit s pravopisem

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 184 Kč

Dysortografie je specifická porucha pravopisu. Obvykle se vyskytuje spolu s dalšími specifickými obtížemi, nejčastěji dyslexií (poruchou čtení), nebo s poruchou psaní (dysgrafií). S pravopisem se po ... a dál?

Produkt Božetěch Siwek: Jak si poradit s pravopisem

Božetěch Siwek: Jak si poradit s pravopisem - parametry

Název produktu: Božetěch Siwek: Jak si poradit s pravopisem
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 184 Kč
Maximální cena: 285 Kč
Ušetríte až: 101 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jak si poradit s pravopisem - Božetěch Siwek Dysortografie je specifická porucha pravopisu. Obvykle se vyskytuje spolu s dalšími specifickými obtížemi, nejčastěji dyslexií (poruchou čtení), nebo s poruchou psaní (dysgrafií). S pravopisem se potýká nejen nemálo žáků základních i středních škol, ale i vysokoškoláci. A pravopisné chyby najdeme na mnoha místech kolem nás – stačí se podívat na reklamní poutače nebo prolistovat noviny. Česká mluvnice je hodně komplikovaná a děti, které mají poruchu učení, mohou se spoustou jevů doslova zápasit. Knihu uvádí stručná teoretická část, která čtenáři přiblíží problematiku specifické poruchy pravopisu. Jednotlivá cvičení, kterých jsou v knize stovky, se zaměřují na určité pravopisné jevy, autor je uvádí stručným a jasným výkladem o daném jevu a radí, jak s dítětem správně pracovat. Publikace v sobě tedy pojí potřebnou teorii s řadou praktických úkolů a může posloužit jako užitečný pomocník rodičů i učitelů dětí s poruchou pravopisu. PaedDr. Božetěch Siwek, Ph.D. vystudoval učitelství pro 1. stupeň ZŠ a speciální pedagogiku. Působil jako učitel a speciální pedagog a v současnosti se zabývá speciálně-pedagogickým poradenstvím. Publikoval řadu článků v časopise Rodina a škola a v různých speciálněpedagogických sbornících. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Dítě, rodina a vztahy | Rodina a dítě | Specifické problémy a poruchy od PORTÁL naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.